تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۱:۴۳
به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی صورت گرفت:
به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی صورت گرفت:

تجلیل از مدیر کل کانون پرورش فکری فارس 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان شیراز، رییس بسیج هنرمندان، مشاور امور بانوان فرمانداری و مدیر منطقه ۱ شهرداری شیراز با حضور در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، از سعیدرضا کامرانی به عنوان هنرمند متعهد و ایثارگر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شیراز، جعفر طاهری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار در این نشست با اشاره به هفته هنر انقلاب اسلامی گفت: فرهنگ‌ انقلابیِ تجلیل از صبر و فداکاری و ایثار رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس، فرصت مغتنمی است تا رشادت‌های این عزیزان را یادآوری کرد و انتظار می رود که  این سنت ارزشمند، سرلوحه امور همه ادارات به ویژه بسیجیان قرار گیرد. 
طاهری در ادامه  ضمن قدردانی از تلاش خالصانه ایثارگرانی که در طول دفاع مقدس و سال‌های پس از آن، همچون سرو ایستادند تا قامت کشور خمیده نشود، افزود: پاسداشت جانبازان به فرمایش مقام معظم رهبری، کمتر از ایثار این عزیزان نیست و ترویج این فرهنگ در بین نسل جوان جامعه، یک اولویت و ضرورت به شمار می‌رود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شیراز  خاطر نشان کرد: زمانی که کشور به ایستادگی جوانان نیاز داشت، ایثارگران انقلابی، خاضعانه در جبهه‌های جنگ حضور یافتند و ما امروز وظیفه داریم نوجوانان و جوانان را بیش از پیش با این فرهنگ آشنا کرده و برای رفع مشکلات ایثارگران تلاش کنیم.   

طاهری در پایان با اهداء لوحی از سوی فرماندار شهرستان شیراز، از سعیدرضا کامرانی، به پاس چهار دهه فعالیت فرهنگی و هنری در عرصه های انقلاب اسلامی تجلیل کرد.
منبع : فرمانداری شهرستان شیراز
86135