تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۱:۳۱
افتتاح و آغاز به کار طرح های عمرانی و اقتصادی بخش ارژن با حضور فرماندار شهرستان شیراز
در دومین روز از هفته دولت اتفاق افتاد: 
افتتاح و آغاز به کار طرح های عمرانی و اقتصادی بخش ارژن با حضور فرماندار شهرستان شیراز 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز در دومین روز از هفته دولت، ۳ طرح عمرانی و اقتصادی بخش ارژن با حضور محمدرضا امیری، فرماندار شهرسان شیراز، معاونین، بخشدار ارژن، شوراها، دهیاران و جمعی از مدیران و مسئولین استانی و شهرستان آغاز به کار کرد:
 
▫️افتتاح مرغداری ۴۵ هزار قطعه ای روستای بن رود دهستان ارژن با اعتبار ۵ میلیارد تومان 
▫️افتتاح روکش آسفالت دشت ارژن به چهل چشمه به طول ۹ کیلومتر و اعتبار ۱۰ میلیارد تومان 
و
▫️️آغاز عملیات اجرایی سایت دفن پسماند شهرداری خان زنیان و روستاهای بخش ارژن
  
فرماندار شهرستان شیراز و هیئت همراه، همچنین با مردم دهستان های ارژن، قره چمن و کهمره سرخی دیدار و به بررسی مسائل و مشکلات این دهستان ها از جمله، مشکلات مربوط به حوزه ارتباطات، راههای روستایی، آب شرب، طراحی طرح های هادی روستایی و ... پرداخت.
فرماندار و رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان به بخشی از اعتبارات در نظر گرفته شده که برای اجرای طرح های عمرانی بخش تصویب شده اشاره و اظهار داشت؛ از محل اعتبارات کمیته برنامه ریزی شهرستان و همچنین اعتبارات در اختیار نمایندگان مجلس، مبلغ ۵ میلیارد تومان برای تعریض و بهسازی محور کوهمره، ۴ میلیارد و دویست میلیون تومان برای محور مسقان به نوجین، بیش از یک و نیم میلیارد تومان برای اجرای طرحهای هادی روستاهای بخش، قریب به ۲ میلیارد تومان برای کمک به بهسازی معابر شهر خان زنیان مصوب شده و اقدامات خوبی نیز برای تأمین آب شرب شهر و روستاهای بخش همچنین توسعه ارتباطات و رفع مشکلات آن در دست انجام است. همچنین مقرر شد مسائل و مشکلات، در کمیته توسعه روستایی فرمانداری شهرستان شیراز بصورت تفصیلی تر پیگیری و تصمیم گیری شود.
منبع : فرمانداری شهرستان شیراز
82445