تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ | ۸:۳۴
تداوم بازرسی و نظارت بر اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها در شهرستان شیراز
تداوم بازرسی و نظارت بر اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها در شهرستان شیراز
مسول کمیته نظارت و بازرسی ستاد مدیریت بیماری کرونای شهرستان شیراز تصریح کرد:
*تداوم بازرسی و نظارت بر اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها در شهرستان شیراز*
مسول کمیته نظارت و بازرسی ستاد مدیریت بیماری کرونای شهرستان شیراز با اشاره به تشکیل تیم های ۱۲ گانه گشت مشترک بازرسی با حضور نمایندگان دستگاههای نظارتی شهرستان در راستای نظارت بر روند اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها عنوان کرد: پیرو دستور فرماندار شیراز مبنی بر نظارت بر اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا و شروع طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها از اول آذرماه، تیم های بازرسی بصورت مداوم و در دو شیفت صبح و عصر در سطح مناطق ۱۱ گانه شیراز و شهر صدرا، عملکرد صنوف شهرستان شیراز را رصد می کنند.

فیروزی افزود: در دومین روز از آغاز اجرای این طرح، تیم های بازرسی متشکل از نمایندگان بهداشت، اتاق اصناف، سازمان صمت، تعزیرات حکومتی، اماکن و نیروی انتظامی با نظارت و همراهی بازرسان فرمانداری شیراز، از واحدهای صنفی سطح شهر بازدید و با واحدهای متخلف با قاطعیت برخورد کردند.

مسول کمیته نظارت و بازرسی ستاد کرونای شهرستان شیراز ضمن اشاره به جدیت نظارت بر اجرای صحیح طرح محدودیت کرونایی که شامل تعطیلی دوهفته ای اصناف در گروه های ۲، ۳ و ۴ است، افزود: گزارش های بازرسی از اصناف، در راستای برخورد با واحدهای متخلف، به فرمانداری و مراجع ذی صلاح ارسال می گردد.

وی خاطر نشان کرد: در دومین روز از اجرای طرح، شاهد همکاری و احساس مسئولیت اصناف شیراز بودیم که با تعطیلی واحدهای تجاری خود در قطع زنجیره انتقال کرونا و اجرای صحیح محدودیت های هوشمند، همکاری خود را نشان دادند که جای تقدیر و تشکر دارد.

فیروزی ضمن تشکراز زحمات گروه بازرسی و دستگاه های مرتبط در ادامه یادآور شد بازرسی ها تا مدت زمان اجرای طرح که ۲ هفته پیش بینی شده است با قدرت ادامه دارد و امیدوار هستیم با همکاری اصناف و همراهی مردم شریف شیراز در اجرای این طرح شاهد کاهش میزان سرایت بیماری و نیز آمار مرگ و میر همشهریان، خانواده و عزیزان خود باشیم.
منبع : فرمانداری شهرستان شیراز
79749