تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۷
شورای کارکنان فرمانداری شهرستان شیراز همزمان با میلاد حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیه تشکیل جلسه داد
شورای کارکنان فرمانداری شهرستان شیراز همزمان با میلاد حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیه تشکیل جلسه داد
همزمان با آغاز دهه کرامت و به مناسبت سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیه و روز دختر، شورای کارکنان فرمانداری شیراز تشکیل جلسه داد.
فرماندار شهرستان شیراز در این نشست ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه سلام الله علیه و روز دختر، ایجاد نشاط اجتماعی را برای دختران جامعه امری ضروری برشمرد و افزود برنامه ریزی بلند مدت در حوزه زنان و خانواده، از اولویت های فرمانداری شهرستان شیراز در سال جاری خواهد بود.
امیری، فرماندار شهرستان شیراز در بخش دیگری از سخنان خود، ضمن تقدیر از عملکرد شایسته معاونین، بخشداران، مدیران و کارکنان فرمانداری شیراز در ایام انتخابات گذشته، افزود: حضور و همراهی کارکنان در تمامی سطوح در ایام شروع بیماری کرونا و کمک در راستای قطع زنجیره بیماری در شهرستان شیراز ستودنی است.
معاونین حوزه سیاسی، امنیتی و اجتماعی، حوزه برنامه‌ریزی و توسعه، حوزه عمرانی و نیز مشاور فرماندار در امور زنان و خانواده از دیگر سخنرانان این نشست بودند که به ارائه گزارشی اجمالی از عملکرد هر حوزه در رویدادهای اخیر پرداختند.
اجرای آواز و تکنوازی استاد زارعی نوازنده برجسته نی و سه تار شیراز بخش دیگری از این نشست بود. محمدرضا امیری فرماندار شیراز در پایان با اهداء لوح از تلاش ارزشمند کارکنان مجموعه قدردانی کرد.
منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز
78171