تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۲۸
فرماندار شیراز بر ارتقاء ضریب امنیت منطقه کارگاهی شهرک شهید آیت الله دستغیب تأکید کرد
فرماندار شیراز بر ارتقاء ضریب امنیت منطقه کارگاهی شهرک شهید آیت الله دستغیب تأکید کرد
فرماندار شهرستان شیراز در پاسخ به درخواست اهالی شهرک شهید دستغیب، با حضور فرمانده انتظامی شهرستان شیراز، معاونین شهرداری منطقه ۵، شورایار و نماینده بخش کارگاهی، از شهرک شهید دستغیب بازدید کرد.
مشکلات کمبود آب به ویژه در بخش مسکونی، ضرورت ارتقاء مباحث امنیتی در بخش کارگاهی، مسائل مربوط به فاضلاب شهری، مخابرات، عمران شهری و احداث پارک حاشیه ای از عمده ترین موضوعات مطرح شده از سوی نمایندگان اهالی شهرک شهید الله دستغیب در این بازدید بود.
فرماندار شیراز در خصوص پاره‌ای از مشکلات مطرح شده فی المجلس اقدام و دستورات لازم جهت پیگیری تا حصول نتیجه قطعی را با مسئولین مربوطه به صورت تلفنی صادر کرد. محمدرضا امیری با تأکید بر اهمیت تقویت ضریب امنیت شهرک، به ویژه به دلیل وجود بخش کارگاهی، از تشکیل کمیته ای با مسئولیت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شیراز و عضویت شهرداری منطقه پنج، نیروی انتظامی، شورایار و نماینده بخش کارگاهی شهرک خبر داد و خواستار بررسی مباحث و مسائل مطرح شده و ارائه راهکار از سوی این کارگروه طی ۱۰ روز آینده شد.
فرماندار شیراز به اهالی شهرک شهید دستغیب اطمینان داد در ملاقاتی که در آینده نزدیک با اهالی شهرک خواهد داشت، رسیدگی به مسائل مطرح شده در بازدید امروز را شخصا دنبال خواهد کرد.
منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز
78037