تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ | ۵:۵۵
خدمات سلامت و درمان جامعه ایثارگران تسهیل می گردد
خدمات سلامت و درمان جامعه ایثارگران تسهیل می گردد
شورای ایثارگران شهرستان شیراز .به ریاست جمشیدی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شیراز و با حضور رییس بنیاد شهید شیراز و امور ایثارگران و مدیران بیمه دی و جمعی از ایثارگران، جانبازان و خانواده معظم شهدا با موضوع سلامت و درمان تشکیل جلسه داد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شیراز آرامش امروز جامعه و مردم را مرهون ازخودگذشتگی این عزیزان برشمرد و افزود جانبازان و ایثارگران عزیز ما رسالت و مسئولیت خود را در زمان جنگ به خوبی ایفا کرده اند و حق بزرگی بر گردن این مردم دارند و حالا نوبت ماست که در برابر آنها پاسخگو بوده و نیازهای آنان را به بهترین شکل ممکن فراهم سازیم.
وی با اشاره به رنج ناشی از مشکلات عدیده جسمی جانبازان افزود تمام تلاش ما بایستی حول این محور باشد که هرگونه رنج و مشقتی در خصوص دریافت خدمات را برای این عزیزان به حداقل برسانیم. 
 جمشیدی با تاکید بر ضرورت تشکیل کارگروه های تخصصی ویژه رسیدگی به امور ایثارگران در فرمانداری شیراز و نیز در سطح استان، از بنیاد شهید و امور ایثارگران خواست تا تمامی مشکلات این عزیزان و نیز موانع موجود بر سر راه ارائه خدمات مطلوب به این حوزه را در اسرع وقت احصاء و جهت بررسی و رسیدگی در کارگروه های تخصصی مربوطه به فرمانداری شیراز ارسال نمایند .
علی عسکر جمشیدی ضمن تقدیر از عملکرد بیمه دی در ارائه خدمات درمانی و سلامت به جامعه ایثارگران، از اعلام آمادگی این بیمه جهت عقد قرارداد با بیمارستان های خصوصی خبر داد و افزود بنیاد شهید و بیمه دی موظف هستند تمامی مواردی که تحت پوشش بیمه ای نیستند را گزارش کرده و در اسرع وقت برای رفع این معضل راه حلی ارائه کنند.
معاون سیاسی فرماندار شیراز تاکید کرد که خانواده معظم شهدا ایثارگران و جانبازان باید از حقوق قانونی خود مطلع باشند و مشکلات موجود در مسیر اشتغال فرزندان شاهد  در اسرع وقت برطرف گردد.
 جمشیدی در پایان از مدیران بیمه دی خواست تا دوره انتظار پرداخت هزینه درمان جامعه ایثارگران را به حداقل رسانده و تسریع خدمات رسانی ویژه به این عزیزان، برای دفاتر پیشخوان دولت توجیه و تبیین شود. 
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری شیراز با اشاره به اینکه احقاق همه جانبه حقوق جامعه ایثارگران و تکریم بیش از پیش آنان از اولویت‌های فرماندار محترم شهرستان شیراز می باشد تاکید کرد پایش سلامت خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان می‌بایست به طور مستمر و مطلوب انجام گیرد.
منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز
78001