تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۲:۳
پیام صمیمانه فرماندار شهرستان شیراز به مناسبت هفته جهانی محیط زیست:
پیام صمیمانه فرماندار شهرستان شیراز به مناسبت هفته جهانی محیط زیست:
۱۶ الی ۲۲ خرداد ماه با هدف افزایش آگاهی مردم برای حفظ محیط زیست و ترغیب مسئولان به اتخاذ تدابیری اندیشمندانه برای مقابله با تخریب روزافزون زمین، به عنوان هفته جهانی محیط زیست نامگذاری شده است.
هفته جهانی محیط زیست فرصت ارزشمندی است تا به طبیعت سخاوتمندی بیندیشیم که زنده است و روح دارد. آبهای جاری، جنگل های سرسبز و هوایی که هردم ریه های من و تو را پر می‌کند ارمغان رایگان محیط زیست به ماست. 
ما وارثان دینی هستیم که پیام آورش برای آب و خاک و کبوتر، مهر و رحمت می آورد.
 پس بر خود لازم می دانم ضمن تبریک این هفته به تمامی فعالان بی ادعای این عرصه و حامیان محیط زیست، از تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان شیراز  دعوت نمایم تا با تاملی بیشتر و نگاهی مهربانانه تر به محیط پیرامونشان، برای فرداهای نیامده و نسل‌های آینده برنامه‌ریزی کنند.  
از تک تک شهروندان خوب شیراز، مردم شریف استان فارس و هموطنان عزیزم می خواهم فراموش نکنند حال زمین ما خوش نیست و تنها راه نجات آن اراده تک تک ما و احساس مسئولیت بیش از پیش ما در قبال حفاظت از تنها محل قابل سکونت خود و فرزندانمان خواهد بود. چرا که اگر جنگل کویر شود، دریا آلوده گردد و آسمان آبی را ابرهای تیره بپوشاند زمین دیگر جایی برای ماندن و نفس کشیدن نخواهد بود.

 پس بیایید "آب را گل نکنیم"
محمد رضا امیری
فرماندار شیراز
منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز
77928