تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۴
متن پیام محمدرضا امیری، فرماندار شهرستان شیراز به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن عزیز ایران اسلامی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز متن پیام محمدرضا امیری، فرماندار شیراز به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن عزیز ایران اسلامی بدین شرح است:

"مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا"  
"از مومنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردند، بعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود را دگرگون نکرده ‏اند." (احزاب / ٢٣)

۲۶ مرداد ماه، روز رهایی آزادگان سرفراز به باغ شادی مردم بود. شکوه لحظه های دیدارشان یادآور بازگشایی آغوش مهر و محبت یک ملت به روی دسته های مردی و مردانگی بود.
امنیت، آرامش، عزت و سربلندی کشور عزیزمان مدیون دلاوری و فداکاری های مردانی است که با ایستادگی و مقاومت خود در طول سال های سخت اسارت، در صبوری سرمشق شرف و عزتند.
بدینوسیله ضمن تبریک این روز به تمامی آزادگان و ایثارگران، اسوه های مقاومت و یادگاران ارزشمند سال های سخت و غرور آفرین و همچنین خانواده محترمشان، سلامتی و توفیق این گرامیان را از درگاه ایزد متعال خواستارم.

محمدرضا امیری، فرماندار شهرستان شیراز
منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز
73834