۱۴۰۱/۰۵/۱۹

اولین مشاور امور ایثارگران فرمانداری شیراز منصوب شد

با حکم لطف اله شیبانی، نماینده عالی دولت در شهرستان؛ اولین مشاور امور ایثارگران فرمانداری شیراز منصوب شد.

آیین معارفه حاج قاسم مهدوی، اولین مشاور فرماندار شهرستان شیراز در امور ایثارگران، امروز چهارشنبه ۱۹ مردادماه ۱۴۰۱، به ریاست لطف اله شیبانی، فرماندار و با حضور سردار محمدنبی رودکی، فرمانده لشکر ١٩ فجر در هشت سال دفاع مقدس، سردار بیانی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، سردار انجوی نژاد، مشاور امور ایثارگران استاندار، سردار محمدباقر رنجبر و جمع دیگری از ایثارگران و آزادگان هشت سال دفاع مقدس و کارکنان فرمانداری در سالن سردار شهید اسکندری فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شیراز، لطف اله شیبانی در این آئین، ضمن تسلیت ایام سوگواری آقا اباعبدالله الحسین (ع) و تجدید میثاق با آرمانهای شهدا و امام شهدا، عنوان کرد: خدمت رسانی و تکریم خانواده معظم شهداء، جانبازان و جامعه بزرگ  ایثارگران بایستی سرلوحه سیاست های همه نهادها و دستگاههای شهرستان قرار گیرد فلذا با توجه به خلاء احساس شده در مجموعه فرمانداری، برای اولین بار، اولین مشاور فرماندار در امور ایثارگران تعیین و منصوب شد.
 
رئیس شورای تامین شهرستان شیراز، مسئولیت ابلاغ شده را بسیار ارزشمند و حساس خواند و ابراز امیدواری کرد، این مسئول برگزیده شده که خود از جامعه ایثارگری و خانواده معظم شهداشت، بتواند با خدمت صادقانه و شبانه روزی در این مسیر دشوار و پر برکت، گام های محکم و مصمم بردارد. 

در این جلسه با حکم لطف اله شیبانی، نماینده عالی دولت در شهرستان شیراز "حاج قاسم مهدوی" به عنوان مشاور فرماندار و مسئول امور ایثارگران شهرستان شیراز منصوب شد.

حاج قاسم مهدوی متولد سال ۱۳۴۲ شهرستان بیضاء است که قریب ٩٥ ماه به عنوان فرمانده گروهان و گردان در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل حضور داشته و به افتخار جانبازی نائل گردیده و پس از دوران دفاع مقدس نیز در مسئولیت معاون عملیات لشکر ۱۹ فجر فارس خدمت کرده است.


منبع : فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 90089
بازدید : ۴۰۶
مطالب مرتبط با این موضوع :

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است