۱۴۰۱/۰۵/۱۴

مسئولیت، فرصتی برای جهاد، خدمت و عبادت است

لطف الله شیبانی، فرماندار شهرستان شیراز در انتخابات رئیس و هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر صدرا:
مسئولیت، فرصتی برای جهاد، خدمت و عبادت است.

لطف الله شیبانی در هشتاد و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر صدرا و در حاشیه برگزاری انتخابات رئیس و هیئت رئیسه سال دوم فعالیت این شورا، ضمن ابراز خرسندی از همدلی، همراهی و وفاق  اعضاء، شهر جدید صدرا را دارای پتانسیل بالا با ضوابط کامل شهرسازی و شرایط یک زندگی خوب و آرام برشمرد و تاکید کرد: بی شک رفتار، منش و عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا، در تبیین استقلال این شهر موثر، حیاتی و تعیین‌کننده خواهد بود.

فرماندار شیراز در این نشست، از تشکیل شورای اداری شهرستان ویژه شهر جدید صدرا و با حضور معتمدین شهر در آینده نزدیک خبر داد و خاطرنشان کرد: مباحث نهضت ملی و زیرساخت های شهر صدرا را به جد دنبال خواهیم کرد.

رئیس شورای اداری شهرستان با اشاره به بیان حضرت امام خمینی(ره) که " تقوا را نصب العین قرار دهید" اظهار داشت: در آموزه های دینی ما حق الناس، غیر قابل بخشش است و همه ما مسئولین باید در مسیری قدم برداریم که خدمت بی منت برای مردمی باشد که صدایشان به جایی نمی رسد؛ چرا که عزت و ذلت دست خداست و اگر کاری برای رضای خدا باشد، خداوند مسیر خدمت را هموار خواهد کرد.
 
گفتنی است در این انتخابات، هاشم عزیزی به عنوان رئیس و مجتبی پارسایی به عنوان نایب رئیس شورای اسلامی شهر صدرا انتخاب شدند.
 همچنین مهدی کشاورز در جایگاه سخنگوی شورا ابقا و خداکرم فیروزمند نیز به عنوان منشی و خزانه‌دار برای سال دوم شورای اسلامی شهر صدرا انتخاب شد.


منبع : فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 89901
بازدید : ۱۱۶
مطالب مرتبط با این موضوع :

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است