۱۴۰۱/۰۳/۲۷

اجرای برنامه عملیاتی برای کاهش ۱۰ درصدی تصادفات در شهرستان شیراز

خداپرست، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شیراز:
مهم ترین عامل تصادفات در کلان شهر شیراز، سرعت غیر مجاز وسایل نقلیه است.

خداپرست، سرپرست معاونت هناهنگی امور عمرانی فرمانداری شیراز در نشست شورای ترافیک شهرستان که با حضور مدیران و نمایندگان دستگاههای اجرایی مرتبط با موضوع ترافیک از جمله راهداری و حمل و نقل جاده ای، پلیس راه، شهرداری و اداره راه و شهرسازی، تشکیل جلسه داد، مهم ترین عامل تصادفات در کلان شهر شیراز را سرعت غیر مجاز وسایل نقلیه عنوان کرد.
شجاع الدین خدا پرست از اجرای برنامه عملیاتی برای کاهش ۱۰ درصدی تصادفات در شهرستان شیراز با مشارکت حداکثری دستگاههای اجرایی خبر داد و افزود: برای کاهش تصادفات در کلان شهر شیراز، ضمن اجرای برنامه های فرهنگ سازی ترافیکی با مشارکت پلیس راهور و رسانه ها، شناسایی و رفع مشکل نقاط حادثه خیر در شیراز در دستور کار قرار گرفته است.
جانشین فرماندار در شورای ترافیک شهرستان، از افزایش تعداد دوربین های سرعت سنج، تقویت روشنایی کمربندی شیراز، اجرای نیوجرسی و اصلاح دوربرگردان در این محور خبر داد و از مردم شریف شیراز خواست به منظور حفظ جان و مال خود و سایر همشهریان عزیز، در اجرای دقیق مقررات راهنمایی و رانندگی کوشا باشند.
خداپرست در پایان از مصوبه اجرای عملیات تعریض معابر و اجرای زیرگذر جدید در شهرک گویم در راستای کم کردن بار ترافیکی این منطقه خبر داد.


منبع : فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 87878
بازدید : ۷۹
مطالب مرتبط با این موضوع :

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است