۱۴۰۱/۰۳/۲۵

اجرای طرح بیمه سلامت در شهرستان شیراز فراگیر می شود

جعفر طاهری، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان شیراز: 

اجرای طرح بیمه سلامت در شهرستان شیراز فراگیر می شود

اقشار کم برخوردار جامعه، از بیمه سلامت جا نمانند

 جعفر طاهری، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شیراز با یادآوری روحیه استکبارستیزی حضرت امام خمینی (ره) و تاکید بر شعار انقلاب اسلامی و دولت کار و کرامت بر حمایت از مستضعفین، خاطرنشان کرد: اقدامات دشمنان هنگامی موثر خواهد بود که انقلاب اسلامی از درون دچار تردید شود و مردم محروم پشتوانه خود را از دست بدهند.

وی با بیان این که کار سنگین انقلاب همواره بر دوش محرومان بوده که در جبهه و پشت جبهه، با فداکاری و از خودگذشتگی از این انقلاب پاسداری کرده اند، یادآور شد: همه ما وظیفه داریم کم توجهی های دولت‌های پیشین را با فعالیت جهادی و توجه ویژه به نواحی محروم و کم برخوردار جبران کنیم.  
طاهری اجرای عدالت اجتماعی، کم کردن فاصله طبقاتی، رفع تبعیضات ظالمانه، فقر ستیزی و حمایت از محرومین را از اولویت‌های اصلی دولت برشمرد و خواستار توجه ویژه مدیران دستگاه‌های مختلف اجرایی به هموار ساختن مسیر تحقق این اهداف شد.
 سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شیراز در ادامه افزود: در این راستا و با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیر شهرستان، بانک جامع اطلاعاتی اقشار کمتر برخوردار در حال گردآوری است و با تدابیر اتخاذ شده، در آینده نزدیک، اقشار مختلف شهری و روستایی از خدمات و تسهیلات بیمه سلامت برخوردار می شوند.
طاهری خواستار همکاری بیشتر دفاتر پیشخوان با بخشداری ها در راستای شناسایی و حمایت از افراد فاقد بیمه سلامت در روستاهای شهرستان شد.
 با تاکید جعفر طاهری، تشکیل کارگروه ویژه حل مشکلات بیمه‌ای شهری و روستایی در دستور کار بیمه سلامت شهرستان قرار گرفت.
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری، در پایان بر ضرورت اطلاع رسانی گسترده دستگاههای خدمات رسان در راستای آشنایی بیش از پیش مردم با حقوق شهروندی خود و آگاهی از خدمات قابل ارائه به شهروندان در بخش های مختلف، تاکید کرد.


منبع : فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 87852
بازدید : ۸۸
مطالب مرتبط با این موضوع :

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است