۱۴۰۱/۰۲/۲۴

قیمت آرد نانوایی‌های سنتی پز و نرخ نان سنتی به هیچ وجه قرار نیست افزایش یابد

فرماندار شیراز شایعاتی مبنی بر گران شدن قیمت نان سنتی و آرد نانوایی‌های سنتی پز در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی را تکذیب کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز، لطف‌الله شیبانی گفت: شایعاتی مبنی بر گران شدن قیمت نان سنتی و آرد نانوایی‌های سنتی پز در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که این ادعا‌ها و شایعات را تکذیب می‌کنیم.

فرماندار شیراز تاکید کرد: قیمت آرد نانوایی‌های سنتی پز و نرخ نان سنتی به هیچ وجه قرار نیست افزایش یابد و دولت چنین برنامه‌ای را در دستورکار ندارد.

شیبانی با تاکید بر اینکه هیچ‌یک از نانوایی‌ها در سطح شهرستان شیراز، اجازه تعطیلی خارج از برنامه ندارند، اعلام کرد:  نظارت بر نانوائی ها تشدید می‌شود و متخلفین تا ۲۵ برابر تخلف صورت گرفته، جریمه می شوند و تمام آرد آن‌ها بلافاصله صورت‌جلسه شده و برای پخت و پز، تحویل سایر نانوایی‌هامی‌شود.

 شیبانی بار دیگر خاطرنشان کرد: با توجه به هماهنگی‌هایی که با اداره کل غله صورت گرفته؛ سهمیه آرد تمامی نانوایی‌های سنتی، از امروز با قیمت ثابت و طبق قیمت گذشته، شارژ می‌شود و در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

فرماندار شیراز گفت: هیچ‌یک از نانوایی‌ها اجازه تعطیلی و انجام تخلف را ندارند و در صورتی که تخلفی مشاهده شود، اکیپ بازرسی تعزیرات، سازمان صمت، اتاق اصناف و بسیج اصناف حاضر می‌شوند و این تخلفات را صورتجلسه می‌کنند.


منبع : فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 86807
بازدید : ۵۲۹
مطالب مرتبط با این موضوع :

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است