۱۴۰۱/۰۱/۲۵

کلام و مرام رهبر معظم انقلاب، فصل الخطاب ماستلطف الله شیبانی فرماندار جدید شیراز در آیین تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان شیراز که امروز با حضور دکتر ایمانیه استاندار فارس، نمایندگان مردم شریف شیراز در مجلس شورای اسلامی، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و جمعی از مدیران ارشد استان و شهرستان برگزار شد، گفت: درب فرمانداری به روی مردم باز است و هر خدمتی که از دست ما برآید در خدمت مردم عزیزمان هستیم. 

شیبانی افزود: در این راستا از همه کارکنان فرمانداری درخواست دارم که با مردم با روی گشاده و تواضع برخورد کنند و اگر خواسته‌ای نیز قابلیت اجرا ندارد حداقل با اخلاق نیکو پاسخگوی بخشی از انتظارات مردم شریف شیراز باشیم.

فرماندار شهرستان شیراز کلام و مرام رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای را فصل الخطاب خود خواند و رعایت حدود و حریم ارکان نظام و قوانین مقررات آن را اولویت اول خود برشمرد.
وی حفظ نظام که میراث گرانقدر انبیا، علما، شهدا و حضرت امام است را مانند جان عزیز دانست و پاسداری از آن را یک فرضیه برشمرد و ادامه داد: قریب ده سال است که رهبری شعار سال را در جهت تولید، کارآفرینی، اشتغال و معیشت مردم انتخاب می کنند که در این راستا امیدواریم با تلاش همه جانبه، گره های کور اقتصادی در شهرستان شیراز باز شود تا در پایان ماموریت خود در محضر مردم شهید پرور شهرستان سربلند باشیم.
لطف اله شیبانی با اشاره به فرمایش حضرت امام که " جهاد تبیین، یک فریضه قطعی و یک فریضه فوری است و هر کسی که می‌تواند باید اقدام کند." خاطرنشان کرد: در این زمینه در خدمت علما، فضلا، دانشگاهیان، فعالین عرصه فرهنگی و اصحاب و جهادگران رسانه هستیم و امیدواریم که خداوند توفیق خدمت در این مسیر را شامل حال ما کند.

فرماندار شیراز اعلام کرد: با عنایت به تاکیدات استاندار محترم فارس، مشکلات شرکت های دانش بنیان شیراز به جد پیگیری خواهد شد و در راستای احداث شهرک تبدیل بازیافت الکترونیک در این شهرستان از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.


منبع : فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 85847
بازدید : ۳۱۲
مطالب مرتبط با این موضوع :

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است