۱۴۰۰/۰۸/۱۵

قهرمانان ملی، الگوهای حرکت و پویایی در جامعه هستند

محمدرضا امیری در ویژه برنامه تجلیل از محمدرضا گرایی قهرمان ملی کشتی فارس که به همت شرکت مدیران خودرو، نمایندگی تشویر و با حضور جمعی از مسئولین استانی و تولیدکنندگان و ورزشکاران، عصر امروز برگزار شد، از جامعه ورزش و تمامی قهرمانان ملی کشور، به ویژه مربیان ورزشی و قهرمانان رشته‌های مختلف ورزش فارس که در شرایط سخت تنگناهای کشور، موفق به کسب چنین افتخاراتی شده اند، تقدیر کرد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شیراز، محمدرضا امیری در این مراسم، ضمن اشاره به موفقیتهای حوزه ورزش در سال جاری، از قهرمانان ملی به عنوان الگوهای موفق حرکت و پویایی جامعه یاد کرد و افزود: مایه مباهات است که ورزشکاران و قهرمانان ملی ما که خود الگوی موفق جامعه هستند، در همه صحنه‌های ورزشی، استقبال و مراسم های تجلیل، به ارزش‌ها و آرمان‌های ملت اشاره دارند و با اقتدا به الگوهای برتر جامعه راه و مسیر شهدا را ترویج می‌کنند.

فرماندار شیراز ضمن قدردانی از برگزار کنندگان این مراسم به عنوان حامیان جامعه ورزش فارس که موجب توسعه ورزش قهرمانی و پهلوان پروری به ویژه در نسل جوان می شوند، خاطرنشان کرد: برگزاری این مراسم از دو جنبه حائز اهمیت است که یکی تشویق و قدردانی از قهرمانان ورزشی و جامعه و مسئولین ورزشی است و دیگری تشویق و حمایت از صنعتگران و تولیدکنندگان که در سال تولید، مانع زدایی ها و پشتیبانی ها، این حضور ضرورت دارد و امیدواریم حمایت‌های صنایع و بخش بازرگانی خودروسازی از همه رشته های ورزشی به ویژه ورزش همگانی استمرار داشته باشد تا شاهد رشد و بالندگی بیش از پیش جامعه ورزش شیراز و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در میان مردم باشیم.
محمدرضا امیری، بررسی و تهیه طرح حمایت بخش خصوصی، سرمایه‌گذاران و صنعتگران فارس از حوزه‌های مختلف ورزش قهرمانی را یک ضرورت عنوان و خاطرنشان کرد: خلاء یک چهارچوب مدون و مشخص برای حمایت بخش خصوصی فارس از ورزش که نمونه های آن در سایر مناطق کشور در حمایت و پشتیبانی از ورزش وجود دارد، بسیار مشهود است. 
امیری یادآور شد که این طرح  را با مشارکت اداره کل ورزش جوانان در دست تهیه داریم و با عنایت به تاکیدات استاندار محترم فارس و حمایت  نمایندگان محترم مردم در مجلس و سایر متولیان و دلسوزان امر، انتظار می رود زمینه سرمایه گذاری و حمایت صنعتگران، بخش‌های بازرگانی، کشاورزی، انبوه سازان و ... در حوزه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی فارس نیز به زودی فراهم شود.
 فرماندار شیراز در پایان به ظرفیت های قانونی موجود از جمله مساعدت بخش خصوصی در حمایت از ورزش که می تواند به عنوان مالیات پرداختی تلقی شود، اشاره و اظهار داشت: فرمانداری شیراز آمادگی برگزاری جلسه و هماهنگی با ادارات کل ورزش جوانان و امور مالیاتی را دارد و این موضوع پیگیری خواهد شد.


منبع : فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 83103
بازدید : ۳۵۱
مطالب مرتبط با این موضوع :

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است