۱۴۰۰/۰۵/۱۴

در مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز با حضور فرماندار، اعضای شورای کلانشهر شیراز سوگند یاد کردند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز صبح امروز پنجشنبه ۱۴ مردادماه ۱۴۰۰ مراسم تحلیف اعضای منتخب مردم برای دوره ششم شورای اسلامی کلانشهر شیراز به ریاست محمدرضا امیری فرماندار شهرستان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور برخی از اعضای شورای تأمین و جمعی از مدیران اجرائی شهرستان شیراز، شخصیت ها و اصحاب رسانه برگزار گردید، عنایت اله رحیمی، استاندار فارس، آیت الله دژکام، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز و اعضای شورای تامین استان نیز در بخشی از برنامه شرکت داشتند.
در این مراسم پس از ابلاغ اعضای جدید شورا توسط فرماندار شیراز، هیئت رئیسه سنی شورا تشکیل و مراسم سوگند به ریاست مسعود زارعی رئیس سنی شورا انجام شد.
رای گیری جهت تعیین ۵  جایگاه هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز برای مدت یک سال انجام شد و مهدی طاهری به عنوان تنها داوطلب ریاست شورای اسلامی شهر شیراز با ۱۳ رای به عنوان اولین رئیس شورای اسلامی این دوره برای مدت یک سال انتخاب شد.
همچنین احسان اصنافی با ۱۳ رای به عنوان نایب رئیس، افسانه خواست خدایی با ۱۳ رأی به عنوان منشی اول، مهدی نصیری قره قانی با ۱۳ رای به عنوان منشی دوم و علی اکبر سلطانی نیز با ۱۳ رای به عنوان سخنگوی ششمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز انتخاب شدند.


منبع : فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 82264
بازدید : ۱۳۶۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است