۱۴۰۰/۰۵/۱۰

فرماندار شیراز تاکید کرد: در ارائه خدمت هیچ تعللی از دستگاه های اجرایی پذیرفته نیست

فرماندار شهرستان شیراز با اشاره به اینکه دولت در حال انتقال است و همه ما مکلفیم تا دقایق آخر که در مسئولیت خود هستیم، نه تنها در انجام وظایف قانونی خود کوتاهی نکنیم، بلکه با قوت بیشتری به ارائه خدمات بپردازیم. وی در ادامه گفت: در ارائه خدمت هیچ تعللی از دستگاه های اجرایی و نهاد های دولتی پذیرفته نیست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز، محمد رضا امیری، در جمع اعضای شورای اداری این شهرستان که با حضور آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز تشکیل شده بود، افزود: مکلفیم تا بیشتر از گذشته کار کنیم تا هنگام آغاز به کار دولت جدید امور مردم دچار اختلال نشود.

رئیس شورای اداری شهرستان شیراز با تاکید بر اینکه جدیدت و قاطعیت در امور کاری تا روز آخر و حتی ساعت آخر اشتغال به کار مدیران باید مد نظر باشد و با هر گونه اهمال کاری برخورد می شود، تصریح کرد: برای پیشگیری از نارضایتی ها باید در کنار مردم بود و اگر مشکلی وجود دارد، لازم است مدیران ورود کرده و قبل از تشدید نارضایتی ها، موضوع را بررسی و  پیگیری و رفع مشکل کنند.
امیری با بیان اینکه  نماز جمعه، نمازی عبادی و سیاسی است که در قرآن کریم به تفصیل و تصریح به آن پرداخته شده است، در این کنگره عظیم اجتماعی به مسائل  و مشکلات روز مردم و جامعه می پردازد، ابراز کرد: نماز جمعه هادی و راهنمای جامعه، پناهگاه مردم و هدایتگر مسئولان است.
نماینده عالی دولت در شهرستان شیراز با یاد آوری اینکه شیراز از اولین شهر هایی بوده است که برپایی نماز جمعه به امامت معلم اخلاق مهذب نفوس، آیت الله شهید دستغیب، در آن شکل گرفت، با تجلیل از جایگاه امامت جمعه، از شخصیت معنوی شهید دستغیب و همچنین امامان جمعه فقید شیراز آیت الله حائری و آیت الله ایمانی تجلیل کرد.
رئیس شورای اداری شهرستان شیراز با تاکید بر اینکه حضور مدیران در نماز جمعه به عنوان کارگزاران نظام باید پر رنگ باشد، بیان کرد: علاوه بر تکلیف دینی افراد، مدیران باید در کنار مردم از مسائل آنان آگاه شوند و خطبه های نماز جمعه و مطالب مطرح شده در آن را پیگیری و نسبت به رفع آن یا ارائه برنامه و گزارش اقدام کنند.
فرماندار شهرستان شیراز ضمن تاکید دوباره بر رصد اخبار حوزه نماز جمعه و ارتباط مستمر، مفید و موثر مدیران با ستاد اقامه نماز جمعه عنوان کرد: همدلی و پیگیری و جدیت مسئولان، رهنمودهای امام جمعه معزز و تدابیر استاندار محترم، در موضوع آب، موجب گردید که علیرغم اینکه استان فارس و شهر شیراز نیز با تنش آبی مواجه بوده و این بحران در سالهای گذشته نیز مشهود بوده، اما این موضوع مدیریت شده و مردم با قطعی آب و بی آبی مواجه نشده اند.


منبع : فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 82230
بازدید : ۱۱۴۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است