۱۴۰۰/۰۳/۲۸
فرماندار شیراز رای خود را به صندوق انداخت؛

رئیس ستاد انتخابات شهرستان شیراز با حضور در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) رای خود را به صندوق انداخت

فرماندار شهرستان شیراز در بازدید از شعب اخذ رای واقع در حرم حضرت شاهچراغ (ع) رأی خود را به صندوق انداخت.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی، اخبار و مستند سازی ستاد انتخابات شهرستان شیراز، محمد رضا امیری در حاشیه  بازدید از شعب اخذ رای مستقر درحرم مطهر حضرت شاهچراغ علیه السلام درجمع خبرنگاران تصریح کرد: علی رغم بسیاری از تبلیغات و فضا سازی های دشمنان و معاندین برای کمرنگ شدن حضور مردم در انتخابات شاهد حضور خوب رای دهندگان هستیم.
حضور گسترده مردمی و ترافیک شبکه، رای گیری الکترونیک را در دقایق اولیه مختل کرد 

رئیس ستاد انتخابات شهرستان شیراز با بیان اینکه به دلیل حجم مراجعات و استعلاماتی که صورت می‌گرفت، دقایقی شبکه پاسخگو نبود، اظهار کرد: خوشبختانه با تدابیراتخاذ شده و تلاش تیم های اجرائی، مشکلات برطرف شده و در معدود شعبی که مشکل ارتباطی حل نشد، از طریق رادیو، ادامه فعالیت به صورت آفلاین را اعلام کردیم.
نماینده عالی دولت در شهرستان شیراز در خصوص شعب سیار نیز ابراز کرد: مسیر شعب سیار بر اساس قانون هیات اجرایی باید از قبل تعریف گردد. این مسیر در آگهی انتخابات ذکر شده و حضور در خارج از مسیر های تعیین شده مجاز نیست بنابراین جاهایی را که در آگهی انتخابات ذکر شده از جمله در بیمارستان‌ها به عنوان شعب سیارمشخص شده اند.
فرماندار شهرستان شیراز به نرم افزار"شعبه یاب" نیز اشاره کرد و افزود: مردم عزیز ما می‌توانند بررسی کنند و نزدیک‌ترین شعبه به محل سکونت خود را بیابند.
امیری تاکید کرد: شهروندان محترم حتماً برای انتخابات شورا، کد نامزدهای موردنظر خود را یادداشت کرده و به همراه داشته باشند تا بتوانند به سرعت به ۱۳ حق انتخابی خود بدون معطلی رای دهند.


منبع : فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 81860
بازدید : ۱۵۲۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است