۱۴۰۰/۰۳/۲۵
رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان شیراز:

سر بازرسین و بازرسین انتخابات در فرمانداری شیراز آموزش های لازم را فرا گرفتند

رئیس هیات بازرسی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان شیراز از برگزاری دوره های آموزشی ویژه سربازرسین و بازرسین انتخابات این شهرستان خبر داد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی، اخبار و مستند سازی ستاد انتخابات شهرستان شیراز، سید علاء الدین کراماتی با تاکید بر اهمیت انتخابات و سلامت برگزاری آن و نقشی که سربازرسین و بازرسین درتحقق آن دارند، گفت: ۵۵ نفر از سربازرسین انتخابات و ۸۳۲ نفر بازرس شعب اخذ رای طی روزهای یکشنبه و دوشنبه در این دوره های آموزشی شرکت داشته اند.
این مقام مسئول در امر انتخابات با اشاره به اپیدمی کرونا و ضرورت آموزش بازرسان تصریح کرد: با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی سر بازرسان و بازرسان انتخابات به صورت حضوری آموزش‌های لازم را دریافت کرده و شرح وظایف به آنان ابلاغ شد.
به گفته وی؛ نحوه عملکرد سر بازرسان قبل، حین و پس از پایان رای گیری در شعب اخذ رای، نکاتی که بازرسان باید به آنها توجه نمایند، اهم تخلفات محتمل و نحوه برخورد با آنها، چگونگی تهیه و ارسال گزارش های لازم به هیات مرکزی بازرسی از جمله مسائل مورد بحث و بررسی در این دوره های آموزشی بوده است.
کراماتی خاطرنشان کرد: در این دوره از انتخابات، هیات بازرسی ستاد انتخابات کشور، نرم افزاری را بر بستر اینترانت ویژه بازرسین در کل کشور طراحی و آموزش های لازم نیز در این خصوص ارائه شده است که این موضوع سبب تسهیل در امر ارائه گزارش های بازرسی خواهد شد.


منبع : فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 81807
بازدید : ۱۸۲۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است