۱۴۰۰/۰۳/۲۵
رئیس شورای تامین شهرستان شیراز اعلام کرد:

نیروهای انتظامی و امنیتی در خدمت سلامت انتخابات صدرا

فرماندار شهرستان شیراز با بیان اینکه نیرو های امنیتی تدابیر خاصی برای برگزاری انتخابات در شهر جدید صدرا در دست انجام دارند، گفت: قبل از آغاز انتخابات کمیته امنیتی ویژه ای در شهر صدرا مستقر خواهد شد تا از برگزاری سالم و امن انتخابات در این شهر اطمینان حاصل شود.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان شیراز با اشاره به اینکه شهر صدرا از نقاط مهم این شهرستان بوده و از حیث مسائل مختلف و خصوصا در مورد برگزاری انتخابات حائز اهمیت است، بیان کرد: این شهر دارای 96 داوطلب بود که پس از بررسی های مختلف و گذراندن مراحل قانونی و پس از اعمال آخرین تغییرات و انصراف ها در حال حاضر دارای 47 نامزد قطعی انتخابات شورای شهر است.
امیری ترکیب نامزد های انتخابات شورای شهر صدرا را 8 نفر خانم و 40 نفر آقا اعلام و اضافه کرد: با توجه به اهمیت این شهر و محدودیت های کرونایی، تعداد شعب اخذ رای نسبت به انتخابات قبل افزایش دو برابری داشته و به 51 شعبه رسیده است تا مردم از بابت ازدحام جمعیت و خطر شیوع بیماری در شعب آسوده خاطر باشند.
فرماندار شهرستان شیراز ضمن اشاره به عملکرد مثبت کمیته اطلاع رسانی انتخابات در انتشار گسترده لیست شعب اخذ رای در رسانه ها و فضای مجازی و انتشار نسخه های کاعذی در اماکن پرتردد شهری، به نرم افزار اینترنتی "شعبه یاب" نیز اشاره و ابراز کرد: شهروندان با استفاده از این نرم افزار قادرخواهند بود نزدیک ترین شعبه اخذ رای را پیدا کرده و برای اخذ رای مرجعه کنند.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان شیراز در خصوص تخلفات تبلیغات انتخاباتی نیز خاطرنشان کرد: کمیته‌ای تحت عنوان کمیته نظارت بر تبلیغات در شهرستان شیراز تشکیل شده است که در قالب تیم هایی در مناطق مختلف شهرستان از جمله صدرا بر کار تبلیغات نامزدها و ستادهای انتخاباتی آنان نظارت می کند.
فرماندار شیراز تاکید کرد: این تیم ها متشکل از نیروهای انتظامی و مامورین شهرداری هستند که تحت نظر کمیته تبلیغات فرمانداری فعالیت می کنند و چنانچه  ستادهای تبلیغاتی یا نامزدها مرتکب تخلف های تبلیغاتی شوند، اقلام تبلیغاتی غیر مجاز جمع آوری و از ادامه فعالیت انتخاباتی اماکن غیر مجاز جلوگیری خواهد شد.


منبع : فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 81805
بازدید : ۱۴۱۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است