۱۴۰۰/۰۳/۰۹
با حضور فرماندار شیراز انجام شد؛

بررسی مسائل و مشکلات شهر صدرا با محوریت محلات

فرماندار شهرستان شیراز برای رصد مشکلات شهر صدرا با محوریت مسائل عمرانی محلات به ویژه فاز دو این شهر با همراهی برخی از مسئولین دستگاه های اجرایی و روسای ادارات، از محلات شهر صدرا و پروژهای عمرانی در دست اجرا بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز، محمد رضا امیری در جمع امام جمعه، معتمدین و مسئولین محلی در نشستی که در شرکت عمران شهر جدید صدرا تشکیل شده بود، خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم مشکلات موجود بر اساس اولویت ها احصاء و در کمیته اختصاصی آن در فرمانداری تا حصول نتایج مطلوب پیگیری شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان شیراز با اشاره به اینکه شهر صدرا از مهم ترین نقاط شهری این شهرستان است که تا کنون اقدامات عمرانی خوبی در آن انجام گرفته، اظهار کرد: هنوز کمبود های در این شهر وجود دارد و شهروندان نیز در این خصوص گلایه هایی دارند.
این مقام مسئول با اشاره به مسائل مختلف شهر صدرا از جمله مشکلات خدماتی و زیر بنایی، همچنین تعاونی های مسکن، افزود: هر کدام از این مشکلات خود نیازمند بحث و بررسی در یک جلسه ویژه بوده تا بتوانیم به راهکار های مناسب جهت برون رفت از این مشکلات برسیم.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان شیراز با بیان اینکه انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای شهر نزدیک است، اضافه کرد: تعداد شعب اخذ رای در شهر صدرا از ۳۷ شعبه در انتخابات قبل، به ۵۱ شعبه افزایش یافته است.
امیری با بیان اینکه شورای شهر می تواند بر توسعه شهری و حل و فصل مشکلات شهر جدید صدرا تاثیر بسزایی داشته باشد، بر صیانت از آرای مردم در این شهر تاکید و ابراز کرد: اجازه نخواهیم داد که هیچ رای شبهه داری به صندوق ها وارد شود و صیانت از آرا مردم و سلامت انتخابات هدف و اولویت اصلی ماست.
فرماندار شهرستان شیراز به دنبال بازدید از شهر صدرا با حضور در مرقد شهدای گمنام این شهر به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد .


منبع : فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 81637
بازدید : ۹۹۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است