۱۴۰۰/۰۱/۲۲
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس

نظارت و بازرسی ها هیچگاه تعطیل نبوده است

جانشین استاندار فارس در ستاد مدیریت کرونا در حاشیه بازدید از آغاز طرح تشدید نظارت بر مشاغل چهارگانه و بازرسی از اصناف و ادارات شهرستان شیراز تاکید کرد: نظارت و بازرسی ها تعطیل بردار نیست و در حال حاضر ۳۵۰ اکیپ نظارتی در تمامی شهرستان های استان فارس فعال هستند. 
عبدالرضا قاسم پور با تاکید بر اینکه برای مهار موج سهمگین همه گیری کرونا هیچ راهی جز اعمال و تشدید محدودیت ها نیست، اظهار کرد: آمار های ابتلا و بستری بیماران کرونایی در استان فارس با شیب تند در حال افزایش است به نحوی که آمار بستری ها روزانه به ۳۵۰ نفر رسیده است. 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس ابراز کرد: مراجعات سرپایی به مراکز مرجع کرونا به ۳ هزار نفر در روز رسیده است، از این رو برای سلامت عموم مردم جامعه، سخت گیری ها در چهار چوب ضوابط و مقررات ستاد ملی و استانی کرونا شدت یافته است. 
این مقام مسئول با بیان اینکه اصناف در طول دوران شیوع کرونا از ابتدا تا کنون همکاری خوبی با ستاد مدیریت کرونا داشته اند افزود: تمام تلاش ها بر این بوده است تا تولید به طور مستمر ادامه یابد و کارها متوقف نشود همچنین سعی کردیم با برنامه ریزی های انجام شده، اصناف در ایام نوروز تعطیل نشوند از این رو در حال حاضر انتظار همکاری از مشاغل گروه های اعلام شده را داریم. 
به گفته وی؛ از ابتدای همه گیری کرونا در استان فارس بیش از ۸۷۰۰ واحد صنفی متخلف در این استان پلمپ و اعمال قانون شده اند که به مدت ۱۵ روز تعطیل بوده اند؛ همچنین ۳۷۴ هزار خودرو متخلف مشمول جریمه شده اند؛ این تخلفات شامل ممنوعیت تردد شبانه و ممنوعیت ورود و خروج از_به شهر های نارنجی و قرمز بوده است. 
جانشین استاندار فارس در ستاد مدیریت کرونا با یادآوری اینکه فعالیت مترو در شهر شیراز متوقف و خدمات رسانی اتوبوس های درون شهری در تمام استان تعطیل است، افزود: به منظور حمایت از اقشار ضعیف در شهرک های اطراف شهر شیراز، خطوط خدمات رسانی اتوبوس در این مناطق به طور محدود فعال است. 
قاسم پور خاطرنشان کرد: امیدواریم با وحدت و همدلی بتوانیم آمارهای ابتلا را کاهش دهیم و شاهد تغییر رنگ بندی ها در سراسر استان باشیم.


منبع : فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 81130
بازدید : ۸۷۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است