۱۳۹۹/۱۰/۰۱

بازدید معاون فرماندار شیراز از محل برگزاری مسابقات آسیایی هندبال

معاون فرماندار شیراز در بازدید از محل برگزاری مسابقات آسیایی هندبال:
از میزبانی مسابقات ورزشی در شیراز حمایت می کنیم
معاون فرماندار شیراز در حاشیه بازدید مشترک خود با حضور دستگاه‌های خدمات‌رسان و انتظامی شهرستان از محل برگزاری مسابقات قهرمانی هندبال جوانان آسیا از حمایت فرمانداری شیراز از میزبانی هرگونه رویداد و مسابقات مهم ورزشی در مرکز استان فارس خبر داد.
جمشیدی با بیان اهمیت میزبانی مسابقات ورزشی خصوصاً مسابقات بین‌المللی برای شیراز تصریح کرد: لازمه گرفتن میزبانی مسابقات بزرگ ورزشی در سطوح ملی و بین‌المللی، فراهم بودن زیرساخت‌های لازم از جمله سالن‌های ورزشی مجهز و به روز است و ما معتقدیم توسعه فضاهای ورزشی علاوه بر تشویق و ترغیب مردم به ورزش و در نتیجه ایجاد نشاط و سلامتی در آنان از بعد توریستی و اقتصادی نیز بسیار حائز اهمیت است؛ چرا که گرفتن میزبانی مسابقات ضمن معرفی جاذبه‌های مذهبی، تاریخی و فرهنگی، رونق اقتصادی شهرستان شیراز را نیز در پی خواهد داشت، که در این راستا از تمامی ظرفیت خود استفاده خواهیم کرد.
ز خاطر نشان کرد: ما امروز در کنار همگانی کردن ورزش و توسعه ورزش قهرمانی تلاش داریم با توسعه کمی و کیفی فضاهای ورزشی در سطح شهرستان زمینه میزبانی مسابقات ملی، آسیایی و جهانی را فراهم کنیم.
جمشیدی با اشاره به مسابقات هندبال جوانان قهرمانی آسیا به میزبانی شیراز افزود: خوشبختانه با اعلام آمادگی اداره کل ورزش و جوانان استان و حمایت همه جانبه استاندار فارس و نگاه مثبت رئیس فدراسیون هندبال کشور، شیراز موفق شد میزبانی این مسابقات را به خود اختصاص دهد که با تاکیدات فرماندار شیراز، برای هرچه بهتر برگزار شدن این مسابقات تلاش خواهیم کرد.
معاون فرماندار شیراز در پایان خاطرنشان کرد برای برگزاری این دوره از مسابقات آسیایی در شیراز، لازم است تمامی سازمان‌ها، ادارات و نهادها برای تکمیل احداث پروژه سالن مورد نظر و تجهیز و بازسازی دیگر سالن های ورزشی جهت برگزاری مسابقات در این مدت محدود به کمک اداره ورزش و جوانان شهرستان و استان بیایند.
گفتنی است در بازدید جمشیدی، معاون فرماندار شیراز از سالن ورزشی ۲۵۰۰ نفره در حال احداث شهر صدرا و سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی پردیس صدرا، مسئولین ادارات ورزش و جوانان شهرستان، توسعه و عمران صدرا، توزیع نیروی برق، بهره برداری مراکز گاز، آب و فاضلاب و مخابرات مرکز استان به همراه نماینده نیروی انتظامی و پلیس راهور شیراز و سرمربی تیم ملی فوتسال نیز حضور داشتند.


منبع : فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 80000
تعداد بازدیدها : ۱۲۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است

   
/* */