۱۳۹۹/۰۸/۲۰

نشست فوق العاده ستاد کرونای شهرستان شیراز با موضوع تشدید محدودیت ها و نظارت بر میدان میوه و تره‌بار مرکزی شیراز تشکیل شد

نشست فوق العاده ستاد کرونای شهرستان شیراز با موضوع *تشدید محدودیت ها و نظارت بر میدان میوه و تره‌بار مرکزی شیراز* تشکیل شد.

عبدالرسول حقیقی معاون فرماندار و جانشین رئیس ستاد مبارزه با کرونای شهرستان شیراز از تشدید محدودیت ها و لزوم رعایت بی قید و شرط مصوبات ستاد ملی و استانی مدیریت کرونا خبر داد و خاطر نشان کرد با توجه به شیوع بیش از پیش بیماری کرونا در سطح شهرستان و در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا و تاکیدات فرماندار محترم شیراز، از هیچ گونه تخلفی در زمینه عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و تهدید جان مردم عزیز شهرستان، چشم‌پوشی نخواهیم کرد.

حقیقی بر عدم ارائه خدمات به افراد فاقد ماسک در سراسر شهرستان تاکید کرد و افزود: از امروز تا اطلاع بعدی، ساعات کار میدان میوه و تره بار مرکزی شیراز از ۲ بامداد تا ۱۸ بوده و هرگونه فعالیت از ساعت ۶ بعد از ظهر تا ۲ بامداد در میدان، تخلف محسوب شده و با واحدهای متخلف برخورد خواهد شد.

معاون فرماندار با قاطعیت اعلام کرد در صورت مشاهده و گزارش هر گونه تخلف در رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک و رعایت ساعات خدمات دهی در میدان میوه و تره‌بار، *واحدهای متخلف در مرحله اول به مدت یک هفته و در صورت تکرار به مدت یک ماه پلمپ خواهند شد.* و با دستگاههای اجرایی ناظر بر عملکرد میدان نیز به شدت برخورد خواهد شد.

جانشین رئیس ستاد مبارزه با کرونای شهرستان از تشکیل گشت‌های مشترک نظارت و بازدید سرزده آنها از میدان و بازارچه های میوه و تره‌بار سطح شهر خبر داد و خاطرنشان کرد: مسئولیت مستقیم اطلاع‌رسانی مصوبات و نظارت بر حسن انجام آنها، بر عهده سازمان میادین و مشاغل شهرداری شیراز و اتحادیه صنف میوه فروشان خواهد بود.
حقیقی در پایان از مردم شریف شیراز خواست موضوع پاندمی کرونا و ضرورت رعایت دستورالعمل ها را جدی بگیرند تا علاوه بر احترام به کادر زحمتکش اما خسته بهداشت و درمان، از سلامت خود، خانواده و همشهریان خود نیز مراقبت کرده و بار دیگر الگویی برای سایر شهرهای کشور باشند.


منبع : فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 79717
بازدید : ۱۰۰۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است