۱۳۹۹/۰۸/۰۶

فرماندار شهرستان شیراز خواستار سرمایه گذاری اوقاف در شهر صدرا شد.

*فرماندار شهرستان شیراز خواستار سرمایه گذاری اوقاف در شهر صدرا شد.*

فرمانداری شیراز در راستای رسیدگی به مسائل اراضی و موقوفات مناطق شهری و روستایی و محلات شیراز، میزبان مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، معاونین و مدیران نواحی شش گانه اوقاف فارس بود.
در این نشست فرماندار شیراز بر رسیدگی به مسائل و مشکلات اراضی موقوفه شهرستان به ویژه شهر صدرا و مناطق روستایی از جمله داریون تاکید و از اداره کل اوقاف فارس خواست با هماهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور، اخذ مجوز لازم جهت صرف قسمتی از درآمد موقوفات در محل جغرافیایی موقوفه را دنبال کنند.
محمدرضا امیری خاطرنشان کرد با این اقدام، بخشی از موقوفات در محل خود وقوع املاک و اراضی موقوفه اجرای نیت شده و موجبات عمران و آبادانی منطقه را فراهم می سازد و مردمی که حقوق موقوفات را پرداخت می‌کنند نیز از منافع حاصل از این موقوفات بهره‌مند خواهند شد.
در ادامه این نشست حجت‌الاسلام والمسلمین سید عباس موسوی گزارشی از وضعیت موقوفات استان را تشریح و مسائل و مشکلات موقوفات شهر صدرا و مناطق روستایی شهرستان شیراز مطرح شد.
فرماندار شیراز در پایان از تشکیل جلساتی در هفته های آتی به منظور بررسی و رسیدگی به مهمترین مسائل مطرح شده در این دیدار خبر داد.
.


منبع : فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 79711
بازدید : ۸۶۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است