۱۳۹۹/۰۷/۰۳

فرماندار شهرستان شیراز: اهالی صدرا کمترین نگرانی نداشته باشند.

بدنبال استعفای دسته جمعی شورای شهر صدرا، فرماندار شیراز خطاب به اهالی شهر جدید صدرا گفت: جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد زیرا قانون برای این شرایط هم پیش بینی‌هایی انجام داده و قطعا خدمات رسانی به مردم و شهروندان بدون کمترین خللی انجام خواهد شد و مدیریت شهری صدرا کماکان در حال خدمت رسانی به شهروندان خواهد بود.

*صدرا مورد غفلت نبوده است*

فرماندار شهرستان شیراز گفت: برخلاف تصور بعضی که می‌گویند صدرا مورد غفلت قرار گرفته اینگونه نیست و این شهر همیشه در اولویت توجه مسولان ارشد شهرستان و استان بوده است.

وی اظهار داشت: صدرا براساس قانون شهرهای جدید ایجاد شده و شرکت عمران بعنوان نماینده دولت در این شهر وظایفی دارد و مدیریت شهری نیز براساس قانون خدمات رسانی به مردم را انجام می‌دهد و سایر موسسات عمومی و نهادها نیز وظایف خود را در این شهر پیگیری می‌کنند.

امیری اضافه کرد: مناطقی در سطح شهر شیراز وجود دارد که جمعیت این محل‌ها با صدرا برابر است و بعضاً کمبودهایی در این مناطق وجود دارد که در صدرا وجود ندارد.

*صدرا در مسیر تحول*

فرماندار شیراز در ادامه بیان کرد: شهر صدرا طی دو سال اخیر به لحاظ خدمات رسانی و انجام امور زیرساختی متحول شده است.

امیری خاطرنشان کرد: ایجاد مسیر دسترسی جدید بعد از قریب به ۲۰ سال که تنها یک محور به سمت صدرا وجود داشت، رفع مشکل آب شرب ، تکمیل تصفیه خانه فاضلاب شرق شهر جدید صدرا در شرایط اقتصادی کنونی و افتتاح آن تا یک ماه آینده بخشی از اقدامات انجام شده در این شهر طی دو سال اخیر بوده است.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 79218
بازدید : ۱۵۰۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است