۱۳۹۹/۰۷/۰۷
طی حکمی از سوی استاندار فارس انجام شد:

بخشدار جدید ارژن منصوب شد.

*طی حکمی از سوی استاندار فارس، محمد آزادی به عنوان بخشدار ارژن منصوب و از زحمات مهدی شعیری تقدیر شد.*
جمشیدی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شیراز در مراسم تکریم و معارفه بخشداران ارژن ضمن تقدیر از عملکرد مهدی شعیری سرپرست پیشین بخشداری ارژن خاطرنشان کرد: بی‌شک با بهره‌گیری از توان افراد تحصیل کرده و ظرفیت شوراها، دهیاریها، متنفذین و معتمدین محلی می‌توانیم شاهد بهبود وضعیت زندگی در منطقه ارژن باشیم.
جمشیدی یادآور شد: از بخشدار به عنوان نماینده دولت انتظار می‌رود با نگاهی همه جانبه و با قدرت و بهره‌گیری از دافعه و جاذبه کافی نسبت به مشکلات مردم در بخش ارژن حساس بوده و به مسائل مردم رسیدگی کند.
وی اظهار امیدواری کرد با توجه به تجربیات خوب محمد آزادی در حوزه وزارت کشور و مسئولیت‌های پیشین ایشان، بتوانند در اجرای سیاست های دولت در منطقه مثمر ثمر بوده و پاسخگوی مطالبات مردم باشند.

حقیقی معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شیراز نیز در این مراسم عملکرد و محبوبیت مهدی شعیری در زمان تصدی سرپرستی بخش ارژن را قابل تقدیر برشمرد و خاطرنشان کرد فرمانداری شیراز تلاش دارد تا مسائل و مشکلات زیرساختی، فرهنگی و اجتماعی بخش ارژن احصا و رسیدگی گردد.
حقیقی تاکید کرد: مردم فهیم ما متوجه مسائل و مشکلات هستند و انتظار داریم تلاش و پیگیری همه مسئولین در راستای کاهش مشکلات مردمی باشد به گونه ای که مردم احساس کنند مسئولین از خود آنها و در کنارشان هستند.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 79213
بازدید : ۱۸۷۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است