۱۳۹۹/۰۶/۳۱

پیام فرماندار شیراز به مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس


دفاع مقدس رساترین واژه در قاموس ایستادگی ملت قهرمان ایران است. هفته دفاع مقدس یادآور روزهایی است که نام و نان معنا نداشت، آنچه میدان دار بود عشق بود و شهادت.
آن روزها شهادت، شاهراهی بود به وسعت افق. و فاصله خاک تا افلاک، یک میدان مین بود. خاکریزها، بوی بهشتِ مردانی را گرفته بود که سر به سر، تن به مرگ می سپردند تا وجبی از خاک پرگهر ایران اسلامی را به دشمن نسپارند. مردان این دیار، در هفت شهرِ عشق، هشت بهارِ آزادگی را پیمودند و حماسه آفریدند. مردان مردی که خاطرات دلاورمردی ها و رشادتهایشان در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.

امروز و در حالی که 40 سال از حماسه بی‌نظیر و دلاورمردی‌های فرزندان سلحشور و غیور ایران اسلامی در جنگ تحمیلی می‌گذرد، ارزش‌های فرهنگی و دستاورد‌های بزرگ معنوی حاصل از هشت سال دفاع مقدس، همچون گنجینه‌ای گرانبها، توانسته است زمینه تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های ملی و بین‌المللی را فراهم آورده و کشور عزیزمان را از گزند کینه توزی های استکبار جهانی مصون نگاه دارد.
بر خود لازم می بینم ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، از مدافعان سلامت که امروز در سنگرِ دفاعِ مقدسی دیگر، در خط مقدم مبارزه و مقابله با ویروس منحوس کرونا قرار گرفته اند، قدردانی نمایم.
امیدوارم در سایه عنایات الهی، شاهد عزت، اقتدار، سربلندی و توسعه روزافزون و همه‌جانبه ایران عزیز اسلامی در عرصه‌های مختلف بوده و ادامه‌دهنده راه پر افتخار شهدا باشیم.

محمدرضا امیری
فرماندار شهرستان شیراز


منبع : فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 79110
بازدید : ۱۲۲۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است