۱۳۹۹/۰۶/۰۶

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس: لزوم تشکیل شورای امر به معروف و نعی از منکر در ادارات و نهادها

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس در نشست شورای اداری شهرستان شیراز، ضمن تاکید بر اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ندارد که کف خیابان وارد شده و عملا اقدام به انجام این فریضه کند، خاطر نشان کرد: وظیفه ستاد امر به معروف و نهی از منکر آموزش، برنامه ریزی و اطلاع رسانی در این خصوص است.

مهدوی با بیان اینکه یکی از وظایف این ستاد حمایت قضایی از آمران به معروف است، گفت: تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر با محوریت فرمانداری شیراز و همه ادارات دولتی این شهرستان که بیش از ۱۰ نفر نیرو دارند یک ضرورت است که باید در دستور کار قرار گیرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس با بیان اینکه در اغلب ادارات شهرستان شیراز هنوز ستاد امر به معروف و نهی از منکر تشکیل نشده است گفت: این ستاد باید محلی امن برای مردم و آمرین به معروف باشد و تذکر دادن و تذکر شنیدن باید به یک ارزش در جامعه تبدیل شود.

مهدوی از راه اندازی ۱۰ گروه جهادی مطالبه گری در شیراز خبر داد و افزود: این گروههای جهادی تا کنون مطالبات به حقی را پیگیری کرده اند که مورد حمایت دستگاه قضا نیز قرار گرفته است.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 78852
بازدید : ۱۷۶۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است