۱۳۹۹/۰۶/۰۶
در پاسداشت هفته دولت:

حضور نمایندگان شهرستان شیراز در جلسه شورای اداری شهرستان شیراز

جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه براساس آمار بین المللی و شاخص های کسب و کار در بین ۱۸۰ کشور رتبه ۱۲۷ را داریم که وضعیت مطلوبی نیست گفت: دستگاه ها باید گره گشای کار مردم باشند هر چند که فضای حاکم بر کشور و سیستم نظارتی شرایط را سخت تر می کند اما باید تسهیل گر مشکلات مردم باشیم.

قادری ادامه داد: سهم ارزش افزوده استان فارس از بخش صنعت خوب نیست اما در حوزه های مختلف گردشگری، درمانی و صنعت و کشاورزی پتانسیل های زیادی وجود دارد که باید از این ظرفیت ها در مسیر توسعه استان استفاده شود.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات رهبری برای فراهم کردن شرایط سرمایه گذاری در استان گفت: بسیاری از پروژه های عمرانی فارس بلاتکلیف مانده است که باید شرایط حضور سرمایه گذار برای اتمام پروژه ها را تسهیل کرد.

روح اله نجابت، دیگر نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: با توجه به اینکه مردم به شما در ادارات به عنوان نماد حاکمیت نگاه می‌کنند جا دارد به بهترین نحو در خدمت مردم باشیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز روح ا.. نجابت با اشاره به برخی فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع دولتمردان ادامه داد: در دیدار با استاندار فارس هم اعلام کردم که امید دارم در یکسال باقیمانده از عمر دولت با هم افزایی خدمات رسانی به مردم افزایش یابد.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 78851
بازدید : ۱۱۸۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است