۱۳۹۹/۰۶/۰۶

فرماندار شیراز در نشست شورای اداری شهرستان شیراز: خدمت رسانی به مردم تحت هر شرایطی باید صورت پذیرد

فرماندار شیراز در نشست شورای اداری شهرستان، با اشاره به اهمیت تکریم ارباب رجوع در دستگاه‌های اجرایی گفت: بیماری کرونا منشا پیدایش بسیاری از مشکلات بوده اما هرگز نباید این ویروس در روند خدمت رسانی به مردم اخلال ایجاد کند و مردم را از کسب و کار سالم و ادارات را از ارایه خدمت موثر بازدارد.

*در زمینه توسعه روستایی، ۷۰ درصد مصوبات به نتیجه رسیده است*

نماینده عالی دولت در شهرستان ادامه داد: بدنبال شکل گیری کمیته رسیدگی به مسائل و مشکلات روستایی با حضور نمایندگان مجلس و مدیران کل استانی و شهرستانی در فرمانداری شیراز، بیش از ٧٠ درصد مصوبات به نتیجه رسیده یا عملیاتی شده است که جای قدردانی دارد.

امیری با بیان اینکه در هفته دولت ۱۱۳ پروژه تولیدی، عمرانی و خدماتی با اعتبار یک هزار و ۱۷۲ میلیارد تومان در شیراز به بهره برداری خواهد رسید گفت: ۱۲ پروژه با اعتبار ۴۳۲ میلیارد تومان نیز طی این هفته کلنگ زنی می شود.

فرماندار شهرستان شیراز با اشاره به همزمانی هفته دولت با هفته امر به معروف و نهی از منکر،
افزایش کیفیت خدمات به مردم را بزرگترین معروف در ادارات برشمرد و خاطر نشان کرد: عدم دسترسی آسان ارباب رجوع به خدمات در بعضی دستگاه ها قابل قبول نیست و این رویه باید اصلاح شود.

*اتحاد و انسجام محوری ترین هدف*

نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن اشاره به اهمیت انسجام بین دستگاه های مختلف اجرایی برای ارایه خدمات مطلوب به مردم عنوان کرد: بحران های متعددی که در سال گذشته کشور و به طور خاص استان فارس و شهر شیراز با آن روبرو شده است در کنار تحریم های ظالمانه دشمن، فشارهای زیادی را متوجه مردم و مسئولین کرده و می طلبد که همه دستگاههای اجرایی زیر مجموعه دولت با ارائه عملکرد مناسب و تعامل و همدلی در مسیر خروج از این بحرانها حرکت کنند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: در یکسال باقی مانده از عمر دولت، انسجام و اتحاد مهمترین مساله ای هست که به آن خواهیم پرداخت و در راستای رفع مشکلات مردم با کسی تعارف نداریم.

امیری با تقدیر از رسانه ها و نقش ویژه آنان در تنویر افکار عمومی گفت: اکنون که در بدترین شرایط درآمدی کشور هستیم باید با امید و آرامش دستاوردهای دولت تبیین شود و نقدهای موجود نیز با قضاوت منصفانه مطرح گردد‌


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 78849
بازدید : ۱۱۱۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است