۱۳۹۹/۰۵/۲۲

امیری فرماندار شهرستان شیراز: در ارائه خدمات مطلوب به مردم هیچ عذری از ادارات و مدیران، پذیرفتنی نیست.

فرماندار شهرستان شیراز در راستای ارزیابی عملکرد ادارات و نیز پایش رعایت پروتکل های بهداشتی، به طور سرزده از اداره آب منطقه ای شیراز بازدید کرد. 
امیری در این بازدید از وضعیت ساختمان و فضای اداری آب منطقه ای شیراز ابراز نارضایتی کرد و افزود؛  مناسب سازی ادارات شهرستان در راستای تکریم شهروندان به ویژه سالمندان عزیز و ناتوانان جسمی و حرکتی، می بایست در اولویت کار تمامی دستگاههای اجرایی شهرستان قرار گیرد.
 فرماندار شیراز همچنین بر ضرورت ارائه خدمات مردمی و میز خدمت در طبقات همکف تاکید و خاطرنشان کرد: نبود آسانسور و پله های استاندارد در محیط‌های اداری به ویژه در اداراتی که امکان اصلاح وضعیت موجود فراهم می باشد، پذیرفته نیست و در راستای رفاه حال مردم عزیز شیراز تعویض ساختمان اداره آب منطقه ای در حال حاضر یک ضرورت لازم‌الاجرا است. 

فرماندار شیراز همچنین از نحوه ارائه خدمات به شهروندان ابراز نگرانی کرده و خاطرنشان کرد: پراکندگی خدمات در سطح شهرستان علاوه بر ایجاد مزاحمت و هزینه مضاعف برای ارباب رجوع بر حجم ترددهای غیرضروری شهروندان در سطح شهر نیز خواهد افزود. 
رئیس ستاد مبارزه با کرونای شهرستان در پایان بازدید خود بر لزوم اجرای سختگیرانه تر پروتکل های بهداشتی در محیط های اداری تاکید کرد.


منبع : فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 78666
تعداد بازدیدها : ۵۹۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است

   
/* */