۱۳۹۹/۰۵/۰۳

بررسی مسائل و مشکلات اهالی روستای گردخون با حضور فرماندار شهرستان شیراز

فرماندار شهرستان شیراز در بازدید از روستای گردخون این شهرستان به بررسی مسائل و مشکلات اهالی این روستا و به ویژه مشکلات کمی و کیفی آب آشامیدنی این منطقه پرداخت.

فرماندار شهرستان شیراز، جمعه در حاشیه این بازدید اظهار داشت: بازدید از روستای گردخون در تداوم بازدیدهای یک سال اخیر صورت گرفته و مسائل و مشکلات اهالی روستا در نشست فوق‌العاده کمیته توسعه روستایی و با حضور مدیران ذی‌ربط دستگاه‌های اجرایی این شهرستان مطرح و پیگیری خواهد شد.

محمدرضا امیری، با اشاره به اینکه بزرگترین مشکل روستاهای منطقه به ویژه روستای گردخون مربوط به کمیت و کیفیت آب آشامیدنی است، افزود: مشکلات کمی و کیفی آب آشامیدنی گردخون عمدتا به دلیل شبکه فرسوده لوله کشی است که قدمت بالایی دارد.

فرماندار شهرستان شیراز بیان کرد: بر اساس گزارش آبفای شهری، قریب هشت کیلومتر از مسیر ۲۰ کیلومتری شبکه آب فرسوده این روستا ظرف یک سال گذشته تعویض شده و فرآیند تعویض شبکه آب شرب روستایی تا حل کامل مشکل همچنان ادامه خواهد داشت.

امیری گفت: با درخواست و پیگیری شورا، دهیار و بخشدار، موضوع آب آشامیدنی روستای گردخون به طور ویژه به آبفای شهری واگذار شده و شخصا این موضوع را دنبال می‌کنم.

برخی از معتمدان و اهالی روستای گردخون که در هنگام بازدید فرماندار شهرستان شیراز حضور داشتند، با طرح برخی از مسائل این روستا مانند کمبود امکانات بهداشتی، انشعابات آب روستایی و راه خواستار حل این مشکلات شدند.

شماری از مسوولان شهرستان شیراز از جمله بخشدار مرکزی، مدیران آبفای شیراز، بنیاد مسکن، آب منطقه‌ای، بهداشت و راه و شهرسازی در این بازدید فرماندار شیراز را همراهی می کردند.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 78463
تعداد بازدیدها : ۹۶۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است

   
/* */