۱۳۹۹/۰۴/۲۶

فرماندار شیراز تاکیدکرد: لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در همه دستگاه‌های اجرایی شیراز

در راستای رسیدگی به مسائل و مشکلات روستایی، فرماندار شیراز با حضور و همراهی مدیران ارشد شهرستان و استان از جمله فرمانده نیروی انتظامی، معاون هماهنگ کننده سپاه فجر ، نوسازی مدارس، آبفا، امور عشایر، گاز، مخابرات، بنیاد مسکن، جهاد کشاورزی، راهداری و حمل و نقل جاده ای، منابع طبیعی و آبخیزداری و ورزش و جوانان از روستاهای ده شیخ، پس کوهک، علی آباد قراچه و دره مارون از توابع دهستان قره چمن بخش ارژن بازدید کرد.

 🔹 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شیراز در این بازدید ۸ ساعته، مشکلات گاز روستاها بررسی و با توجه به هماهنگی های انجام شده و رفع تداخلات حریم راه مقرر شد این روستاها در سال جاری از نعمت گاز برخوردار شوند.

فرماندار شیراز در این بازدید بر رفع معضلات نقاط حادثه خیز و پیچ خطرناک جاده ده شیخ که تاکنون موجب جان باختن و یا مصدومیت افرادی گردیده، تاکید و از راهداری و حمل و نقل جاده ای شیراز خواست حداکثر ظرف مدت یک ماه موضوع تعریض راه و ایمن سازی مسیر را تعیین تکلیف کرده و گزارش خاتمه کار را به فرمانداری شیراز اعلام نمایند. لکه گیری، روکش آسفالت و خط کشی این محور از جمله تصمیمات دیگر این بازدید بود. 
محمد رضا امیری همچنین از بررسی موضوع آنتن دهی تلفن همراه و اینترنت مناطق روستایی خبر داد و افزود: مخابرات ظرف مدت دو ماه آینده مشکل آنتن دهی روستاها را مرتفع کرده و مدارس روستایی تا پیش از شروع سال تحصیلی به اینترنت پرسرعت دسترسی خواهند داشت. وی همچنین در خصوص اینترنت تلفن های همراه نیز تاکید کرد در سال جاری حداقل یکی از اپراتورهای همراه می بایست نسبت به ارائه اینترنت تلفن همراه اقدام نماید.
 
رئیس شورای ادارای شهرستان شیراز به بازدید و بررسی پروژه های نیمه تمام و نیازمند تامین اعتبار در روستاهای بخش ارژن پرداخته و اظهار داشت تمامی مسائل و مشکلات اعتباری در کمیته برنامه ریزی مطرح و تعیین تکلیف خواهد شد. 
محمدرضا امیری همچنین در راستای نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های پیشگیری از بیماری کرونا از رستوران ها و غذاخوری های بین راهی بصورت سرزده بازدید و موارد نقض پروتکل و نیز عدم رعایت شئونات اخلاقی را متذکر شد.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 78393
تعداد بازدیدها : ۷۶۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است

   
/* */