۱۳۹۹/۰۴/۰۳

شورای کارکنان فرمانداری شهرستان شیراز همزمان با میلاد حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیه تشکیل جلسه داد

همزمان با آغاز دهه کرامت و به مناسبت سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیه و روز دختر، شورای کارکنان فرمانداری شیراز تشکیل جلسه داد.
فرماندار شهرستان شیراز در این نشست ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه سلام الله علیه و روز دختر، ایجاد نشاط اجتماعی را برای دختران جامعه امری ضروری برشمرد و افزود برنامه ریزی بلند مدت در حوزه زنان و خانواده، از اولویت های فرمانداری شهرستان شیراز در سال جاری خواهد بود.
امیری، فرماندار شهرستان شیراز در بخش دیگری از سخنان خود، ضمن تقدیر از عملکرد شایسته معاونین، بخشداران، مدیران و کارکنان فرمانداری شیراز در ایام انتخابات گذشته، افزود: حضور و همراهی کارکنان در تمامی سطوح در ایام شروع بیماری کرونا و کمک در راستای قطع زنجیره بیماری در شهرستان شیراز ستودنی است.
معاونین حوزه سیاسی، امنیتی و اجتماعی، حوزه برنامه‌ریزی و توسعه، حوزه عمرانی و نیز مشاور فرماندار در امور زنان و خانواده از دیگر سخنرانان این نشست بودند که به ارائه گزارشی اجمالی از عملکرد هر حوزه در رویدادهای اخیر پرداختند.
اجرای آواز و تکنوازی استاد زارعی نوازنده برجسته نی و سه تار شیراز بخش دیگری از این نشست بود. محمدرضا امیری فرماندار شیراز در پایان با اهداء لوح از تلاش ارزشمند کارکنان مجموعه قدردانی کرد.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 78171
تعداد بازدیدها : ۸۵۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است

   
/* */