۱۳۹۹/۰۳/۲۶

برگزاری جلسه کمیته توسعه روستایی شهرستان شیراز باموضوع بررسی مسائل و رفع مشکلات روستاهای دهستان دراک

به دنبال بازدید فرماندار شیراز از روستاهای دهستان سیاخ دارنگون و دراک و در راستای بررسی و رفع مشکلات و مسائل اهالی، کمیته توسعه روستایی شهرستان به ریاست حقیقی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شیراز تشکیل جلسه داد.
 در این نشست حقیقی ضمن تاکید بر ضرورت ساماندهی مشکلات اهالی روستا های سیاخ دارنگون و دراک در خصوص مهمترین تصمیمات اتخاذ شده در این نشست گفت از آنجایی که مراحل حفر چاه آب روستای حسین آباد به اتمام رسیده موضوع تامین اعتبار جهت  آبرسانی به سایر روستاهای دهستان سیاخ دارنگون در دستور کار جلسات بعد کمیته توسعه روستایی قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر آب شرب برخی از روستاهای دهستان سیاخ دارنگون از طریق چاه های کشاورزی تامین می گردد، از شرکت توزیع نیروی برق شهرستان خواست نسبت به جلوگیری از قطع برق و خاموشی برق چاه های مذکور توجه ویژه داشته باشد.
 سرپرست معاونت امور عمرانی فرمانداری شیراز در ادامه ضمن تاکید بر ضرورت حمایت از کشاورزان منطقه، از تهیه و توزیع کود شیمیایی تعاونی در بین کشاورزان توسط جهاد کشاورزی خبر داد.
 عبدالرسول حقیقی به اسکان عشایر در جوار روستای جدول نو در دهستان دراک و افزایش سرانه جمعیت روستا اشاره و افزود فرمانداری شیراز تغییر وضعیت روستا از تعیین محدوده به طرح هادی را به بنیاد مسکن ارجاع خواهد داد.
 حقیقی همچنین از رفع مشکلات راه و گاز روستای جدول نو و مناطق عشایرنشین همجوار آن توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان و شرکت بهره برداری گاز استان خبر داد و تاکید کرد فرمانداری شیراز بر فرایند اجرای تمام مصوبات کمیته روستایی تا تحقق نهایی نظارت خواهد داشت.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 78046
تعداد بازدیدها : ۱۲۱۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است

   
/* */