۱۳۹۹/۰۳/۲۵

فرماندار شهرستان شیراز پای صحبت اهالی روستای باجگاه نشست

امیری فرماندار شهرستان شیراز در نشست صمیمانه ای که صبح امروز با اهالی و معتمدین روستای باجگاه از توابع بخش مرکزی شهرستان شیراز داشت به بررسی مسائل و مشکلات اصلی روستا پرداخت.
در این نشست که با حضور رئیس شورا، دهیار، بخشدار مرکزی شیراز و جمعی از مدیران کل استانی و شهرستانی تشکیل شد، امیری ابراز خشنودی کرد که علیرغم حوادث متعدد و مشغله ها، در راستای سیاست های دولت و نظام توفیق ملاقات چهره به چهره مردم شریف روستای باجگاه را یافته تا به بررسی مشکلات این روستا بپردازد.
رئیس شورای اداری شهرستان شیراز ضمن تشکر از تمامی مدیرانی که وی را در این برنامه همراهی کردند؛ به آنان یادآور شد که دیدار با مردم، فرصت مغتنمی است برای مدیران تا با لمس دقیق دغدغه‌های مردم، به ارائه خدمتی شایسته‌تر نایل شوند.
فرماندار شیراز مشکل عمده روستای باجگاه را مباحث حقوقی موقوفات برشمرد و تاکید کرد که کمیته‌ای با مسئولیت بخشدار، دهیار، شورا و اوقاف برای رسیدگی جدی به مشکلات مطرح شده تشکیل و گزارش کارگروه در کوتاه‌ترین زمان ممکن به فرمانداری شیراز اعلام گردد‌.
امیری همچنین بر تشکیل کمیته بررسی مسائل و مشکلات دامداران و مرتع داران با مسئولیت منابع طبیعی، شرکت عمران صدرا و نظارت نماینده فرمانداری شیراز تاکید و خواستار اعلام گزارش این کارگروه طی ده روز آینده به فرمانداری شیراز شد.
▫️ اتمام و بهره برداری از مدرسه ۱۲ کلاسه باجگاه،▫️ایجاد کتابخانه روستایی و▫️ احداث و بهره برداری از زمین چمن باجگاه تا پایان سال جاری از دیگر تاکیدات امیری فرماندار شهرستان شیراز به مدیران کل حاضر در این نشست برای اهالی روستای باجگاه بود.
فرماندار شیراز در خصوص حمل و نقل عمومی روستایی باجگاه گفت با توجه به قرارگیری روستای باجگاه خارج از حوزه پلیس راه شیراز و در عین حال اهمیت موضوع حمل و نقل اهالی روستا، فرمانداری شیراز از بخش خصوصی برای رفع این مشکل دعوت و حمایت می کند.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 78034
تعداد بازدیدها : ۱۰۶۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است

   
/* */