۱۳۹۹/۰۲/۳۰

نماینده عالی دولت در شهرستان شیراز بر لزوم ارتقای جایگاه روابط عمومی ها تأکید کرد.

 فرماندار شیراز در جمع اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان شیراز ضمن تبریک روز و هفته روابط عمومی، اظهار داشت: توجه به ارتقاء جایگاه روابط عمومی‌ها و توجه به اطلاع‌رسانی و افزایش سواد رسانه‌ای جامعه از موضوع‌هایی است که همواره تاکید داریم در عرصه اطلاع‌رسانی به آن توجه شود.

در این نشست که با حضور جمعی از روابط عمومی های دستگاه های اجرایی که در ایام شیوع بیماری کرونا بیشترین تلاش و از خودگذشتگی را داشته اند محمدرضا امیری با بیان اینکه وجود روابط عمومی متخصص و متعهد یکی از ضرورت‌های مهم در نهادهای مختلف دولتی و خصوصی است، افزود: روابط عمومی‌ها نقش اثرگذار و سازنده در رشد و تعالی سازمان‌ها دارند.

فرماندار شهرستان شیراز با اشاره به لزوم معرفی دستاوردها و خدمات دولت توسط روابط عمومی ها، گفت: مدیران روابط عمومی با برقراری ارتباط با جامعه هدف و حلقه مهم ارتباطی مردم و مسئولان، مشاوران امین مدیران دستگاه های اجرایی به شمار می روند.

امیری تصریح کرد: اهمیت و نقش انکارناپذیر حوزه روابط عمومی بر هیچ کس پوشیده نیست، به گونه‌ای که در سازمان‌ها و مجموعه‌های اداری موفق اهتمام جدی بر تقویت روابط عمومی‌ها وجود دارد.

فرماندار شهرستان شیراز همچنین نقش روابط عمومی ها در بحران کرونا را بسیار ارزنده و مطلوب عنوان کرد و افزود: در این شرایط مدیران روابط عمومی با اطلاع رسانی دقیق و به موقع توانستند به خوبی عمل کرده و مانع از بروز شایعات در خصوص این بیماری شوند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، از زحمات کادر بهداشت و درمان و اعضای ستاد مقابله با کرونا در سطح استان و کلانهشر شیراز، به ویژه تعامل و همراهی مجموعه اتاق اصناف در مقابله با این بیماری قدردانی کرد.

امیری همچنین خواستار از سرگیری و تقویت فعالیت شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان شیراز شد و گفت: در صورت نیاز انتخابات این شورا نیز برگزار و امور با جدیت دنبال شود.

فرماندار شیراز افزود: با ارسال بخشنامه‌ای به اداره‌های شهرستان، ضمن تاکید بر لزوم تامین امکانات و تجهیزات به روز مورد نیاز فعالیت روابط عمومی‌ها، بر عضویت مسئولان روابط عمومی در شورای معاونین ادارات تاکید شود.

فرماندار شهرستان شیراز با اهداء لوح سپاس از اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان شیراز و فعالیت تعدادی از روابط عمومی‌های دستگاه های شهر و استان که در ایام کرونا بیشترین همکاری و تلاش را داشته اند تجلیل کرد.
در این مراسم با حکمی از سوی فرماندار شهرستان شیراز، فرشته حکمت به عنوان مدیر جدید روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز منصوب و معرفی شد.
فرشته حکمت در کارنامه خود عنوان اولین زن آتش نشان کشور، مدیریت روابط عمومی سازمان قطار شهری و مسئولیت روابط بین الملل شهرداری شیراز  را به عنوان سوابق خدمتی دارد.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 77862
تعداد بازدیدها : ۳۷۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است

   
/* */