۱۳۹۸/۱۲/۲۰

فرماندار شیراز: تاریخ؛ فداکاری و از خودگذشتگی نیروهای اورژانس ۱۱۵ را فراموش نخواهد کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز، «محمدرضا امیری» فرماندار شهرستان شیراز با تقدیر از نیک اندیش اورژانس، نیروهای جهادگر اورژانس ۱۱۵ و حوزه درمان گفت: ایران در جبهه مبارزه با ویروس کرونا به نیروهای فداکاری چون اورژانس ۱۱۵ افتخار می کند و تاریخ این فداکاری و از خودگذشتگی را فراموش نخواهد کرد.

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این نشست ضمن ارائه گزارش به فرماندار شیراز گفت: اورژانس فارس با تجهیز کردن تمام تیم های امدادی و عملیاتی خود به تجهیزات حفاظت شخصی، امکان انتقال بیماران مشکوک به کرونا ویروس را به مراکز درمانی معین استان مهیا کرده است.
دکتر «محمدجواد مرادیان» با بیان اینکه در کنار این امکانات، روزانه یک دستگاه آمبولانس ویژه برای انتقال بین بیمارستانی در شیراز نیز در نظر گرفته شده است، افزود: اورژانس فارس با بهره گیری از نیروهایی ایثارگر و جهادی، با تمام توان در جبهه مبارزه با کرونا ویروس در کنار مردم ایستاده است و از هیچ تلاشی در این مبارزه فروگذار نخواهد بود.

لازم به ذکر است جناب آقای حسین جوکار، یکی از نیک اندیشان حوزه اورژانس که جهت پیشگیری از شیوع کرونا ماسک و مواد ضدعفونی تهیه و آن را در مناطق محروم و کم برخوردار شیراز توزیع کرده است.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 77596
تعداد بازدیدها : ۲۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است

   
/* */