۱۳۹۹/۰۱/۲۱
به دستور فرماندار شهرستان شیراز:

استمرار طرح فاصله گذاری اجتماعی در شیراز با محدودیت های گذشته و با جدیت و قاطعیت تا پایان فروردین ماه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز، «محمدرضا امیری» فرماندار شیراز، در جلسه مشترک شورای تامین و ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در شهرستان شیراز در خصوص طرح فاصله گذاری اجتماعی در شیراز بیان داشت: این طرح با محدودیت های گذشته و با جدیت و قاطعیت تا پایان فروردین ماه استمرار و اجرا خواهد شد.
وی اظهار داشت: بر اساس دستورات استاندار محترم فارس و با همکاری درخور تقدیر کلیه اصناف شریف شهرستان شیراز، تمامی صنوف غیرضروری کماکان تعطیل خواهند بود.

امیری افزود: فروشگاه های سموم دفع آفات، به دلیل نیاز محصولات کشاورزی و همچنین استفاده در اماکن و همچنین خشکشویی ها به دلیل رعایت بهداشت البسه، مجاز به فعالیت می باشند.

فرماندار شیراز ضمن تشکر از تمامی صنوف تصریح کرد: تمامی صنوف به خوبی پروتکل‌ها و تعطیلی ها را رعایت نموده و کمتر نقطه‌ای از شیراز مشاهده می شود که صنف غیرضروری باز باشد.

این مقام مسئول گفت: با هماهنگی های به عمل آمده، صنوف دروازه کازرون نیز تمامی مصوبات را رعایت نموده و کماکان برابر دستورات ابلاغی اقدام می‌نمایند. البته اینکه گفته می شود "خیابان های شیراز شلوغ است" به لحاظ ترافیکی و حجم خودرو نسبت به روزهای گذشته درست است، که لازم است مردم عزیز کماکان پویش "در خانه بمانیم" را رعایت کنند.

مقام عالی دولت در شهرستان شیراز در ادامه در خصوص کنترل مبادی ورودی شیراز بیان داشت: بر اساس دستورالعمل قطع زنجیره ی کرونا، نیروی انتظامی با همکاری راهداری نسبت به کنترل محورها و جلوگیری از ورود خودروهای غیر بومی به شیراز اقدام می نماید و نمایندگان فرماندار نیز در این محورها مستقر هستند.

فرماندار شهرستان شیراز همچنین اظهار داشت: کلیه‌ی مقررات برای تمامی نقاط شهرستان شیراز از جمله صدرا، داریون، خانه زنیان و روستاها نیز الزامی می باشد.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 77376
تعداد بازدیدها : ۷۹۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است

   
/* */