۱۳۹۹/۰۱/۰۸
در راستای اقدامات پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا در شهرستان شیراز:

فرماندار شیراز از روند اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در محورهای ورودی و خروجی شیراز بازدید نمود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز، «محمدرضا امیری» فرماندار شیراز با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری، از روند اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در محورهای ورودی و خروجی شیراز بازدید نمود.
فرماندار شیراز در این بازدید اظهار داشت: در ادامه اقدامات مستمر یک ماه اخیر در شهرستان شیراز مبنی بر کنترل و غربالگری مسافران در مبادی ورودی شیراز و با توجه به ابلاغ طرح تقویت فاصله گذاری اجتماعی با هدف کمک به تشدید قطع زنجیره انتقال بیماری، طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در محورهای ورودی و خروجی شیراز از بامداد جمعه هشتم فرودین ماه آغاز و تا 20 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.
در ادامه فرماندار شیراز افزود: در راستای اجرای این طرح، اطلاع رسانی های لازم توسط بنرهای نصب شده در ورودی شیراز، انجام شده است.
امیری بیان داشت: نصب علائم جهت نما، جهت خروج هموطنانی که قصد بازگشت به شهر محل سکونت خود را دارند در ورودی های شیراز و کمربندی های اطراف شهر انجام شده است.
مقام عالی دولت در شهرستان شیراز در خصوص خروج شهروندان شیراز و سایر شهرستان ها گفت: علاوه بر استقرار نیروهایی به منظور جلوگیری از ورود افراد غیرساکن به شهرستان در مبادی ورودی شیراز، کمیته ای متشکل از نمایندگان فرماندار، نیروی انتظامی و ثبت احوال، نسبت به احراز هویت مسافرین و شناسایی و ممانعت از خروج افراد ساکن شهرستان در حال فعالیت می باشند.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 77242
تعداد بازدیدها : ۳۳۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است

   
/* */