۱۳۹۸/۱۲/۲۷

فرماندار شیراز: چهارشنبه سوری کانون انتشار کرونا در شیراز نشود

فرماندار شیراز نسبت به خطر گسترش ویروس کرونا در تجمعات احتمالی چهارشنبه سوری هشدار داد و گفت: هر تجمعی به بهانه چهارشنبه سوری می‌تواند کانون انتشار ویروس کرونا شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز، «محمدرضا امیری» فرماندار شیراز نسبت به خطر گسترش ویروس کرونا در تجمعات احتمالی چهارشنبه سوری هشدار داد و گفت: هر تجمعی به بهانه چهارشنبه سوری می‌تواند کانون انتشار ویروس کرونا شود. وی افزود: مردم و خانواده ها در شرایط شیوع ویروس کرونا از هرگونه تجمع خودداری کنند.

وی ادامه داد: رخدادهای جان‌سوز در چهارشنبه سوری سالیان گذشته اتفاق افتاده که خاطرات تلخی در ذهن جامعه از آن باقی مانده است.

فرماندار شیراز اضافه کرد: در سال‌های اخیر مردم و اهالی شهرستان شیراز با فرهنگ سازی و مراقبت‌هایی انجام شده میزان آسیب های جانی و مالی را در این کلانشهر کاهش دادند و این توقع وجود دارد که امسال نیز این روند کاهشی را ادامه دهند.

وی اظهار داشت: باتوجه به گسترش و شیوع بیماری کرونا و تجارب تلخ گذشته،شهرستان شیراز به نقاط مختلف تقسیم بندی شده و پیش بینی های لازم نیز از سوی نیروهای امنیتی و انتظامی برای جلوگیری از هرگونه هنجارشکنی و تهدید جان و مال مردم اندیشیده شده است.

او اظهار داشت: با اشخاصی که قصد برهم زدن امنیت مردم و جامعه را در ایام پایانی سال داشته باشند با جدیت و قاطع برخورد خواهد شد.

امیری بیان کرد: خانواده ها در شرایط گسترش بیماری کرونا از خروج نوجوانان و جوانان خود از منازل در شب چهارشنبه پایان سال جلوگیری کنند تا بتوان روالی را که در زمینه قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا در پیش گرفته ایم تا شکست کامل این بیماری ادامه دهیم.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 77150
تعداد بازدیدها : ۴۵۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است

   
/* */