۱۳۹۸/۱۲/۲۵
در بازدید شبانه از فعالیت تشکل ها و سازمان‌های مردم نهاد مقابله با ویروس کرونا

به همراهی، همدلی، استمرار و جدیت همگان تا زمان ریشه‌کن شدن بیماری کرونا نیاز می‌باشد و مسئولین در کنار مردم خواهند بود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز، «محمدرضا امیری» فرماندار شیراز با حضور معاون خدمات شهری شهرداری شیراز، شهردار منطقه تاریخی و فرهنگی شیراز و جمعی از نمایندگان تشکل ها و سازمان های مردم نهاد از اقدامات نهادهای عمومی و سازمان مردمی مقابله با کرونا (جوانان شیرازی) در مقابله با ویروس کرونا بازدید نمود.

فرماندار شیراز در این بازدید اظهار داشت: به تمام کسانی که نسبت به مردم عزیزمان احساس مسئولیت دارند و در این جهاد گام بر‌می‌دارند، خداقوت می گوییم.

امیری بیان داشت: اقدامات و برنامه‌ریزی‌های بسیاری در خصوص ریشه کن شدن ویروس کرونا در دستور کار دولت قرار دارد و بخش مهمی از این تصمیمات، توسط مؤسسات عمومی و نهادهای مردمی اداره می‌شود که در رأس آن شهرداری شیراز قرار دارد. شهرداری شیراز به صورت خودجوش قبل از ابلاغ فرمان رسمی، اقدامات خود را آغاز نموده است.

رییس ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان شیراز بیان داشت: حضور تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد که از همان روزهای اول بیماری آمادگی خود را اعلام کردند و وارد عمل شدند نیز قابل تقدیر است.
 

امیری گفت: شهرداری شیراز تهیه‌ی مواد ضدعفونی کننده و ماشین آلات و همچنین تأمین نیروی انسانی مورد نیاز را نیز برعهده گرفته است. سازمان‌های مردم نهادی همچون ستاد مردمی مقابله با ویروس کرونا و سازمان دانش آموزی نیز در این راستا فعالیت های قابل توجهی را انجام می‌دهند.

مقام عالی دولت در شهرستان شیراز تا زمان ریشه‌کن شدن این بیماری همچنان نیاز به همراهی و همدلی و استمرار و جدیت داریم و امیدواریم که مردم خسته نشوند و بدانند که مسئولین در کنار آن‌ها خواهند بود.
 

وی در ادامه در خصوص کمبود اقلام بهداشتی بیان داشت: متاسفانه مراکز بهداشتی نیز با کمبود این اقلام مواجه هستند که دولت در این خصوص اقداماتی را جهت تأمین اقلام بهداشتی انجام داده است، که در روزهای آتی این مشکل کاهش یابد.
 

وی در ادامه افزود: تصمیماتی در مورد پاکبانان عزیزمان که سربازان خط مقدم این جبهه‌ی جنگ هستند و تجهیزات لازم در اختیار ندارند اتخاذ گردیده است. این عزیزان در توزیع اقلام بهداشتی در اولویت هستند. بخش عمده‌ی دیگر را در اختیار بیمارستان‌ها و مراکز درمانی قرار می‌دهیم. اولویت بعدی ما عزیزانی هستند که اقدام به ضدعفونی کردن معابر و مناطق پرخطر می‌کنند.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 77122
تعداد بازدیدها : ۴۹۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است

   
/* */