۱۳۹۸/۱۱/۲۷
فرماندار شیراز در جلسه شورای کارکنان فرمانداری تاکید کرد:

کارکنان فرمانداری باید به قوانین و مقررات انتخابات تسلط داشته باشند /فرمانداری شیراز در مسیر درست خود قرار دارد

فرماندار شیراز گفت: انتخابات یکی از مهمترین موضوعات کنونی ما است که از حساسیت و حجم کاری زیادی برخوردار است و برای اجرای صحیح آن نیاز است تا ضمن تعامل با همه عوامل موثر و دخیل در این امر مهم ،همه ما با تسلط دقیق به مقررات و اجرای به موقع فرایندهای انتخاباتی ،نسبت به اجرای دقیق وظایف خود تلاش کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان شیراز، محمد رضا امیری در جمع کارکنان فرمانداری شیراز به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و همچنین میلاد با سعادت امام خمینی (ره) ، ضمن اشاره به شرایط سخت کاری در روزهای برگزاری انتخابات در شیراز ، گفت: جایگاه فرمانداری به عنوان نماینده حاکمیت در شیراز جایگاه مطلوبی است و این نهاد هم اکنون در مسیر صحیح خود قرار دارد و کسب این موقعیت نیز حاصل تلاش کارکنان فرمانداری در تقویت آن است که جای قدردانی و تشکر دارد .
فرماندار شیراز با اشاره به تلاش های انجام شده در حوزه های مختلف فرمانداری همچون، حوزه امنیتی و اجتماعی، عمرانی و برنامه ریزی، گفت: با توجه به تکلیف فرمانداری برای ورود به همه حوزه های مختلف در سطح جامعه و رسیدگی به مسائل و مشکلات کلان شهر شیراز، در همه حوزه های مختلف امنیتی و اجتماعی ,عمرانی ، برنامه ریزی و ... تلاش های شما به ثمر نشسته است.
امیری با اشاره به شرایط سخت اقتصادی موجود که حاصل تحریم های ظالمانه دولت امریکا علیه ملت ایران است، افزود: با وجود این شرایط و کمبود منابع، مسائل و مشکلات مختلف مدیریت و رفع شده که از آن جمله فعالیت های انجام شده در حوزه های عمرانی ، اقتصادی در مدیریت پروژه های تولیدی و صنعتی و تشویق بخش خصوصی، برگزاری جلسات رفع موانع تولید و ارائه مشاوره و کمک به آنها، ورود به موضوع آسیب های اجتماعی با همکاری سازمان های مختلف می باشد.
وی ضمن اشاره به روند اجرای فرایند های مختلف برای برگزاری مطلوب انتخابات ، گفت: انتخابات یکی از مهمترین موضوعات کنونی ما است که از حساسیت و حجم کاری زیادی برخوردار است و برای اجرای صحیح آن نیاز است تا ضمن تعامل با همه عوامل موثر و دخیل در این امر مهم ،همه ما با تسلط دقیق به مقررات  و اجرای به موقع فرایندهای انتخاباتی ،نسبت به اجرای دقیق وظایف خود تلاش کنیم.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان شیراز تاکید کرد: همبستگی و همراهی در انجام امور، تکریم ارباب رجوع  و رسیدگی مطلوب به شاکایات و مسائل و مشکلات آنها، انعکاس به موقع مشکلات و تلاش برای رفع نواقص، پی گیری امور آموزشی و اطلاعاتی، رعایت سلسله مراتب در انجام امور اداری و پی گیری مطلوب امور محوله در اولیت کاری ما قرار دارد.
 


منبع : فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 76749
تعداد بازدیدها : ۳۰۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است

   
/* */