۱۳۹۸/۱۰/۳۰
فرماندار شیراز درنشست هم اندیشی یاوران محلات شورای شهر :

تشکیل شوراها بارزترین جلوه مردمسالاری دینی درجمهوری اسلامی است

درنشست هم اندیشی یاوران محلات شورای شهر شیراز با فرماندار و معاونین فرمانداری،مسایل و نیازمندیهای محلات مختلف این شهربررسی شد . 
در این نشست که بعدازظهر امروز درسالن شهید اسکندری فرمانداری شیراز ترتیب یافت فرماندارشیراز ضمن تجلیل از مقام سردار شهیدسلیمانی و شهدای تشییع پیکر این شهید در کرمان و نیزگرامیداشت یاد شهدای سانحه هوایی افزود : 10 تن از این شهدا نخبگان استان فارس بودندکه ضمن بزرگداشت یاد آنان با خانواده هایشان ابراز همدردی می کنیم .
مقام عالی دولت درشهرستان شیراز باتصریح اینکه یکی از افتخارات جمهوری اسلامی اصول مربوط به شوراها است و در قانون اساسی به عنوان یکی از آرمان های ملت متبلور شده است افزود : انتخابات و تشکیل شوراها بارزترین جلوه مردمسالاری دینی است.
محمدرضاامیری افزود: وجود یاوران شورا به عنوان یک تشکل مردم نهادبه شورا وابسته است و باید نقش خودرا با تعامل در جهت هم افزایی و کمک به شورا قرار دهد ،نه به عنوان یک اپوزیسیون و درتقابل با آن.
وی بااشاره  به ارتباط نزدیک و ملموس یاوران شورا با مردم محلات افزود :با طرح مشکلات ودر میان گذاشتن آن با مردم واستفاده از همکاری و دیدگاه و نظرات آنان میتوان برای رفع مشکلات ،راهکار مناسب یافت .
فرماندارشیرازهمچنین بابیان اینکه طرح مشکل بخش عمده ای از رفع آن است افزود : برای رفع مشکلات بایدباتوجه به امکانات موجود راهکارمناسب ارایه  شود .
وی بااشاره به مسایل مطرح شده دراین نشست تاکیدکرد :باتفکیک مسایل وتشکیل جلسات  مستمرباحضورمسئولان مربوط  وبازدیدمیدانی ازمناطق ،برای رفع مشکلات  وتامین نیازها برنامه‌ریزی واقدام خواهد شد .
 در این نشست نمایندگان یاوران شورا ی محلات با طرح مشکلات و نیازمندیهای مناطق مختلف خواستار برنامه‌ریزی وهماهنگی دستگاههای مربوط برای رفع آنان شدند.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 76223
تعداد بازدیدها : ۱۸۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است