۱۳۹۸/۱۰/۲۵
در حلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان شیراز:

فرماندار شیراز بر لزوم پیگیری مصوبات شورای آموزش و پرورش توسط اعضای شورا و لازم الاجرا بودن این مصوبات برای سایر دستگاه‌ها تاکیدکرد

شورای آموزش و پرورش شهرستان شیراز با حضور«محمدرضا امیری» فرماندار شیراز ، «سیدعبدالرزاق موسوی» رئیس شورای اسلامی و نواب قائدی» نماینده شورا ی شهر در شورای آموزش و پرورش، اعضا و جمعی مدیران اداره کل و آموزش و پرورش شهرستان شیرازو نمایندگان شهرداری  تشکیل جلسه داد. 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شیراز دراین جلسه که به میزبانی شورای اسلامی شهر شیرازو درسالن جلسات این شورابرگزار گردید ، فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان شیراز ضمن تجلیل از رشادت های شهیدسلیمانی و عرض تسلیت جان باختگان سانحه هوایی و گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش، هدف از تشکیل شوراهای آموزش و پرورش را تحقق مشارکت و نظارت مردم در امر آموزش و پرورش و بهره گیری از کلیه منابع و امکانات جهت تاسیس توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی و تسهیل در فعالیتهای اجرایی آموزش و پرورش دانست. 
محمدرضا امیری بر لزوم پیگیری مصوبات توسط اعضای شورا و لازم الاجرا بودن این مصوبات را برای سایر دستگاه‌ها تاکیدکرد.
در ادامه این نشست  «سید عبدالرزاق موسوی »رئیس شورای اسلامی شهر شیراز نیز از تشکیل کارگروه مشترکی با حضور نماینده آموزش و پرورش، شورای شهر و شهرداری شیراز خبر داد که پیگیری ۵% سهمآموزش و پرورش از درآمدهای شهرداری را در دستور کار خود قرار داده است. 
وی خواستارتعامل بیشترو پیگیری جدی تر مدیران و مسئولان آموزش و پرورش از شهرداری در جهت احقاق حقوق مصرح قانونی خود با استفاده از مصوبات شورا شد .
تصمیم گیری درخصوص نحوه اخذ شهریه از داوطلبین در مدارس بزرگسالان، تصویب میزان پرداخت ساعت حق التدریس فوق‌برنامه به معلمان و لزوم حمایت از دانش آموزان بی بضاعت و کم توان مالی جهت برخورداری از فوق برنامه ها و تعیین حسابرس مستقل جهت پیگیری مطالبات آموزش و پرورش از مصوبات این جلسه شورا بود.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 76200
تعداد بازدیدها : ۳۸۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است