۱۳۹۸/۱۰/۰۴
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شیراز:

در راستای اجرای مصوبات سند پیشران توسعه شهرستان، بانک اطلاعاتی واحدهای تولیدی و اقتصادی تکمیل می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز، جلسه تکمیل بانک اطلاعاتی سند پیشران توسعه شهرستان شیراز در محل سالن جلسات فرمانداری شیراز با حضور «حقیقی» معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شیراز و سایر اعضای جلسه برگزار شد. 
حقیقی با بیان اینکه هدف از برگزاری این جلسه اجرای مصوبات سند پیشران توسعه استان و انجام وظایف محوله به فرمانداران می باشد، در راستای اجرای تکالیف فرمانداران اظهار داشت: شناسایی واحدهای تولیدی و اقتصادی به تفکیک فعال، نیمه فعال، راکد، مشکل دار، بحرانی و تملک شده توسط بانک ها لازمه برنامه ریزی های بعدی در خصوص بهبود فضای تولید و اشتغال شهرستان می باشد. 

وی تشکیل کمیته برنامه ریزی جهت راه اندازی واحدهای تولیدی و اقتصادی غیر فعال و راکد را با ریاست فرماندار، عضویت رئیس صنعت معدن و تجارت شهرستان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی شهرستان، مدیر شرکت خدماتی شهرک صنعتی و رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی را بسیار اثرگذار دانستند.
در ادامه این جلسه مقرر شد دستگاه‌های اجرایی اطلاعات کامل و بروز شده واحدهای تولیدی و اقتصادی شهرستان شیراز را به همراه مسائل و مشکلات آنها به فرمانداری ارسال نمایند. همچنین  دستگاه های اجرایی پیشنهادات و راهکارهای عملیاتی خود را در خصوص راه اندازی سامانه متمرکز واحدهای تولیدی و اقتصادی و ایجاد زنجیره تامین به فرمانداری ارائه نمایند.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 75859
تعداد بازدیدها : ۱۹۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است