۱۳۹۸/۰۹/۲۰

اعضای هیات اجرایی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری شهرستان شیراز انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان شیراز، جلسه انتخاب هیات اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری برگزار شد. در این جلسه که با حضور اعضای هیات نظارت مرکزی و اعضای اداری و تعداد ۲۴ نفر از معتمدین شهرستان شیراز برگزار گردید، فرماندار شیراز ضمن اشاره به اهمیت انتخابات اظهار داشت: یکی از افتخارات جمهوری اسلامی برگزاری انتخابات با اتکا به آرای عمومی است که شاهد برگزاری انتخابات های مختلف بودیم و انتخابات پیش رو از اهمیت خاصی برخوردار است؛ چرا که اولین انتخابات در گام دوم و آغاز دهه پنجم انقلاب است. از حیث دیگر در معرض تهدیدات دشمنان و معاندین قرار داریم و همبستگی ملی ضرورت دارد. وی افزود: انتخابات این دوره با مجلس خبرگان رهبری همزمان است و بر اساس تبصره ذیل ماده ۳۱ قانون انتخابات مجلس در چنین مواردی یک هیات اجرایی تشکیل می شود که همان هیات اجرایی خبرگان خواهد بود. بر همین مبنا بر اساس آیین‌نامه اجرایی قانون خبرگان این هیات شکل خواهد گرفت و باید هشت نفر اصلی و ۵ نفر علی البدل تعیین شود.
در ادامه انتخابات برگزار شد و ۸ نفر اصلی به شرح ذیل انتخاب شدند: 
۱-لطف الله شیبانی 
۲-سید ابوالحسن ذوالانواری
۳-محمد مهدی جاوید
۴-سیده معصومه دستغیب
۵-علیرضا سیاهپور
۶-محمد وحید ذاکری نیا
۷-اکبر نجیب زاده 
۸-ساسان مبینی دهکردی
و اعضای علی البدل 
۱-محمد خلیل ترابی
۲-ابراهیم کشاورز
۳-علی بوستانی 
۴-لیلا نورافشانی
۵-محمدحسین گلریز خاتمی
لازم به ذکر است از وظایف هیات اجرایی در این دوره اقدام جهت تعیین تعداد و محل شعب اخذ رای و همچنین بررسی اولیه صلاحیت داوطلبین می باشد.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی کمیته اطلاع رسانی انتخابات شهرستان شیراز

کد خبر : 75704
تعداد بازدیدها : ۴۰۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است

   
/* */