۱۳۹۸/۰۹/۰۷
در حاشیه بازدید از شهر صدرا

فرماندار شیراز: تاسیسات امنیتی در شهر صدرا افزایش می یابد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز، «محمدرضا امیری» فرماندار شهرستان شیراز در بازدید از شهر صدرا و بررسی میدانی آسیب هایی که به شهر صدرا و مراکز فرهنگی و تأسیسات شهری در اغتشاشات اخیر وارد شد؛ از ساختمان شهرداری صدرا نیز بازدید کرد.

در این بازدید که معاونین فرمانداری و جمعی از مسئولان شهری صدرا نیز حضور داشتند؛ گزارشی از اغتشاشات و تهمیداتی که منجر به کاهش آسیب به زیرساختهای شهری و اموال عمومی گردید؛ ارائه شد.

فرماندار شیراز در گفتگو با خبرنگاران در خصوص عملکرد و تدابیر شهرداری صدرا اظهار داشتند: تدابیر اتخاذ شده توسط شهردار صدرا عالی و انصافاً در خور تقدیر است.  ایشان انتقال پرونده های مهم مردم و ماشین آلات شهرداری به نقاط امن را تدبیر خوب و مناسبی دانستند که باعث شد آسیب به اموال عمومی به حداقل برسد.

وی در ادامه در توصیه به مردم گفتند: اموال عمومی، سرمایه و اموال مردم و متعلق به همه افراد جامعه است و نباید آسیب ببیند. اگر اعتراض و دلخوری ای نیز وجود دارد باید به شیوه صحیح و درست بیان گردد و از آسیب به اموال عمومی خودداری شود.

فرماندار شیراز با اشاره به حق اعتراض مردم به مسائل مختلف جامعه گفت: متأسفانه چه در شیراز و چه در شهر صدرا حوادث تلخی اتفاق افتاد. قطعاً حق مردم است که اگر اعتراضی داشته باشند بیان نمایند؛ اما مایه تأسف عمیق ماست که این اعتراضات باعث بروز خسارات زیادی به اموال عمومی و شهری و بانکهای مختلف گردید. 

فرماندار شیراز همچنین با اشاره به تخریب و آسیب ساختمان واحد ثبتی این شهر، تصریح کرد: تمامی اسناد مالکیت مردم اسکن شده و به‌صورت الکترونیکی اسناد در سامانه این سازمان موجود است و در تلاش هستیم با هماهنگی‌های لازم، ساختمان را تعمیر و مجددا خدمات به شهروندان ارائه شود.

او اظهار داشت: خسارات واحد‌های اداری و بانک‌ها از سوی شرکت‌های بیمه در حال جمع آوری و ارزیابی است و هیچگونه اختلالی در خدمات‌دهی به شهروندان وجود ندارد، همچنین خدمات در سایر شعب به مشتریان ارائه می‌شود.

امیری در خصوص افزایش تاسیسات امنیتی در شهرک صدرا، بیان کرد: تصمیماتی در خصوص ایجاد کلانتری با هماهنگی نهاد‌های مستقر در این شهر انجام شد و زمین از طریق شرکت عمران صدرا تامین و اعتبارات بخشی از سوی دولت و ناجا تامین می‌شود تا تاسیسات امنیتی توسعه یابد.

همچنین فرماندار شیراز در ادامه بازدید خود در صدرا از تصفیه خانه بزرگ این شهر هم بازدید کرد و در جریان روند ساخت و تجهیز آن قرار گرفت تا مشکلات موجود بر سر تکمیل آن را بررسی و برطرف کنند.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 75477
بازدید : ۱۶۹۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است