۱۳۹۸/۰۶/۲۸

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان شیراز: ارتقاء توسعه یافتگی شهرستان شیراز منوط به حفظ اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید است

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان شیراز:
ارتقاء توسعه یافتگی شهرستان شیراز منوط به حفظ اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید است. 
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز، دکتر «حقیقی» معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری در جلسه بررسی مسائل و مشکلات مشاغل خانگی با اشاره به موضوعات این حوزه عنوان داشت: ارتقاء توسعه یافتگی شهرستان شیراز را منوط به حفظ اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید می باشد که یکی از بخش های مدنظر دولت در ایجاد اشتغال، ایجاد فرصت های شغلی در بخش مشاغل خانگی می باشد.
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شیراز به توجه خاص دولت نسبت به اجرای قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی و آیین نامه اجرایی و دستورالعمل های آن در خصوص کمک به خانواده ها جهت حل مشکل اشتغال و اقتصاد خانواده اشاراتی نمود.
حقیقی افزود: دستگاه های اجرایی مرتبط می بایست در چارچوب قوانین و مقررات، تمامی تلاش خود را جهت حل مسائل و مشکلات اشتغال خانگی بعمل آورده و نسبت به تکمیل زنجیره های ارزش و تامین مشاغل خانگی اقدام نمایند. وی با اشاره به ماده 11 قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی تاکید داشت: کلیه شهرداری ها موظفند با توجه به تعداد و تنوع کسب و کار خانگی، مکان های مناسبی را در قالب بازارهای محله ای موقت جهت عرضه محصولات صاحبان مشاغل مذکور در نظر گیرند.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 74561
تعداد بازدیدها : ۱۴۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است